ADAY ÖĞRENCİ

Personel Bilgi Sistemi

Ad Soyad Ünvan Birim-Bölüm
MURAT ULU Tekniker Merkezi Laboratuar
ORHAN KARADAĞ Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
MESUT AKAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF DURMUŞ Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
MURAT AKTAŞ Prof. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MURAT GENÇ Arş. Gör. Dil ve Konuşma Terapisi
ÖMER FARUK ALTUNÇ Prof. Dr. İktisat
YILDIRIM ÇELİK Öğr. Gör. Veterinerlik
HARUN POLAT Prof. Dr. Matematik
YAŞAR ÇELİKKOL Prof. Dr. Eğitim Fakültesi
TUNCAY ŞAHİN Tekniker Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ÖMER FARUK CENGİZ Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
MUSTAFA ALİCAN Prof. Dr. Tarih
YUNUS BALZAR Memur Eğitim Fakültesi
ZEKERİYA ARTUN Öğr. Gör. İnşaat
FERDİ AVCI Öğr. Gör. Makine ve Metal Teknolojileri
NİHAT DEMİR Öğr. Gör. Muhasebe ve Vergi Bölümü
NURAY TÜRKOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
YEGANE ÇAĞLAYAN Doç. Dr. Tarih
FATİH RENÇBER Öğr. Gör. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
FEYZA NUR YILDIRIM Öğr. Gör. İnşaat
YAHYA ADANIR Öğr. Gör. ERASMUS
MELEK KILIÇ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
AZİZ BAZ Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
HARUN BİTİN Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
HALİL BİÇİÇİ Teknisyen Merkezi Laboratuar
RAMAZAN MAHMUTOĞLU Bilgisayar İşletmeni Fen Edebiyat Fakültesi
KÜBRA GÖKDEMİR Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
İHSAN ŞEHİTOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
BAYRAMALİ ÖZYALÇIN Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
HASAN IŞIK Öğr. Gör. Gıda İşleme
KENAN ÖZMEN Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
EYYÜP DEMİR Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İSMAİL SUPHANDAĞI Dr. Öğretim Üyesi Fen Edebiyat Fakültesi
ADEM AKKUŞ Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
FATİH ŞAHİN Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
AHMET SAYLIK Arş. Gör. Makina Mühendisliği
MESUT BOZYEL Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
CUMA FİDAN Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
ABDUKADİR DURGUTİ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
REŞAT DEGER Daire Başkanı Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ALİ HAYDAR AKPOLAT Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
MEHMET ERDOĞAN Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
İBRAHİM DOĞRU Öğr. Gör. Dişçilik Hizmetleri
TAHA CEYLANİ Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
LEYLA ERTEKİN TAŞTAN Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
AHMET ABAY Şef Personel Daire Başkanlığı
MUHAMMED ELÇİN NECEF Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
İSMAİL DÖNMEZ Doç. Dr. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
ABDULALİM DEMİR Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
ABDULMECİT YILDIRIM Dr. Öğretim Üyesi İktisat
OSMAN HANBEYOĞLU Öğr. Gör. Hemşirelik
ZEHRA EKİN Fakülte Sekreteri Sağlık Bilimleri Fakültesi
İBRAHİM BURÇİN ASNA Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
HÜSEYİN ERKAN BEDİRHANOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Tarih
FATİH SÖNMEZ Dr. Öğretim Üyesi İşletme
BURHAN ARTAN Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET ŞİRİN YONAT Memur Konukevi
RAFIZ MANAFOV Doç. Dr. Felsefe ve Din Bilimleri
MESUT YILMAZ Bilgisayar İşletmeni Personel Daire Başkanlığı
EMİN AĞRALİ Öğr. Gör. Elektrik ve Enerji
ŞEYHMUS ERBEKLER Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
MUHAMMED ÖMER ŞENER Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YUNUS APAK Şoför Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SABAHATTİN YEŞİLÇINAR Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
EMİRCAN TOKGÖZ Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
SABAHATTİN RECEPOĞLU Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
FUAD SELAMZADE Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
ÖMER TAŞÇI Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi
MEHMET UÇAR Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
ÖMER YILDIRIM Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
RABİA SÜMEYYE AYKAN Öğr. Gör. İslami İlimler Fakültesi
NEŞE ÖZDEMİR Dr. Öğretim Üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği
SEDAT GELİBOLU Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
SEDAT KAYA Öğr. Gör. Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
ABDULKADİR ŞEN Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
SALİH GÜLEN Doç. Dr. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
ERCAN ÇAĞLAYAN Doç. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
RİFAT YILDIZ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
SALİHA YURTÇİÇEK EREN Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
BURHAN TAŞKAYA Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
RAMAZAN ATICI Doç. Dr. Elektronik ve Otomasyon
UĞUR YILMAZ Şef Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
SELÇUK AYDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
OSMAN GÜLEN Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CANAN DEMİR YILDIZ Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
İKRAM FİLİZ Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
MERYEM ÇELİK Öğr. Gör. Dişçilik Hizmetleri
SELİM GÜRSÜN Hizmetli Konukevi
MEHMET ALİ TÜRKMENOĞLU Doç. Dr. İşletme
OSMAN ÜLKİR Dr. Öğretim Üyesi Elektronik ve Otomasyon
GÜLBİN FIRAT ONAT Dr. Öğretim Üyesi Tarih
TÜLAY YAZICI Dr. Öğretim Üyesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
MUSTAFA YILMAZ Prof. Dr. Sağlık Bilimleri Fakültesi
ENGİN ABAT Dr. Öğretim Üyesi Sosyoloji
ZEYNEP ZELAL KIZILKAYA Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
MUHAMMET BAĞÇİVAN Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
ABDULKADİR BİNGÖLBALİ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
FATİH ŞEVGİN Dr. Öğretim Üyesi İnşaat
ÖZCAN GÖKHAN Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
TAMER İŞIK Şube Müdürü Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ALİ AKBABA Öğr. Gör. Yok
MURAD AYDIN ŞANDA Prof. Dr. Moleküler Biyoloji ve Genetik
ŞÜKRİYE YAŞAROĞLU Aşçı Konukevi
YUSUF ÖZTÜRK Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
SEZEN TAYAM Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ÇAĞRI ARI Arş. Gör. Rekreasyon
ŞEYHMUS ORKİN Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
METİN SÖYLEMEZ Dr. Öğretim Üyesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
MUHAMMED ÖZKAN TURHAN Arş. Gör. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
FADİME AKGÜL ÇOBANOĞLU Arş. Gör. Temel Eğitim
YUNUS MUTLU Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED FATİH BİLİCİ Doç. Dr. Antrenörlük Eğitimi
ZEKERİYA ÇAM Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
GÖZDE TEKİN Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
MEHMET FİĞAN Arş. Gör. Radyo-Televizyon ve Sinema
SEVİM CANTÜRK Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TAHA TAŞTAN Öğr. Gör. Muhasebe ve Vergi Bölümü
SEFA TALAY Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
SERHAT ÖZDEN Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ALPEREN AVCI Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
YASEMİN YETEK Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SERVET BAKAN Memur Sağlık Bilimleri Fakültesi
MURAT ALANOĞLU Doç. Dr. Tarih
ŞÜHEDA YAVUZ Memur Genel Sekreterlik
YAVUZ KOŞAN Dr. Öğretim Üyesi Psikoloji
SALİH ERTEN Programcı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
AYDIN AKKAYA Prof. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
MELTEM TEKİN BAYRAM Arş. Gör. Mimarlık
MEHMET ÇETİN Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED REŞİD ÖZDEMİR Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
SULTAN YAVUZ EROĞLU Doç. Dr. Rekreasyon
ALİ ÖZTÜRK Öğr. Gör. Makine ve Metal Teknolojileri
MURAT ÜNAL Şube Müdürü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
ŞEYMA NUR ÇETİNER Öğr. Gör. Dişçilik Hizmetleri
MUHAMMET LÜTFÜ TATLISU Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
SONGÜL KAR Hizmetli İslami İlimler Fakültesi
MUHAMMED TUNAGÜR Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
FADİME UZUNLUOĞLU Memur Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
BEDRETTİN GÜLER Daire Başkanı Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
HAKAN BİLGİN Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
GÜZEL NUR YILDIZ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
FERDA ÖNAL Bilgisayar İşletmeni Malazgirt Meslek Yüksekokulu
SIDDIKA ÖZTEKİN Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MURAT SERDAR Prof. Dr. Yok
MAZLUM ARSLAN Memur Fen Edebiyat Fakültesi
MUHAMMED TURAN Laborant Teknoloji Araştırma ve Proje Koordinasyon Birimi
AYŞEGÜL KILIÇLI Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
EBRU YILMAZ Memur İslami İlimler Fakültesi
MÜCAHİT TÜRK Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
İSA ONUK Hizmetli Varto Meslek Yüksekokulu
İBRAHİM ATİLLA KARATAŞ Dr. Öğretim Üyesi İşletme
CENNET CEREN ÖZTÜRK Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
ESMA ALPAY Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SİNAN SÜLEYMANOĞLU Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
AHMET FURKAN KÜÇÜKTATIL Mühendis Uygulamalı Bilimler Fakültesi
YUSUF BAĞCI Fakülte Sekreteri Genel Sekreterlik
MEHMET MESUT ONUK Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YASİN BABA Yüksekokul Sekreteri Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
MERAL CENGİZ Kütüphaneci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
HANDAN KIRIKTAŞ Memur Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
SEYİT TOPLU Şoför Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
TAHSİN CALP Mühendis Merkezi Laboratuar
YASİR TUFAN Arş. Gör. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
TURGUT ÖZDEN Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YUSUF BUDAK Arş. Gör. Mimarlık
ŞERAFETTİN YENER Öğr. Gör. Eğitim Fakültesi
ZEYDİN PALA Doç. Dr. Yazılım Mühendisliği
YAŞAR KARADAĞ Prof. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
NEJDET KARTAL Hizmetli Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
KORKMAZ ÇİÇEK Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
RIDVAN YILDIZ Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Enstitüsü
SULTAN ATEŞ Bilgisayar İşletmeni Sürekli Eğitim Merkezi
MEHMET KUTLUTÜRK Bilgisayar İşletmeni Fen Edebiyat Fakültesi
SEYFULLAH KANER Öğr. Gör. Rektörlük
AYLİN DOĞAN Memur ERASMUS
BURHAN POLAT Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KUTBETTİN DAŞDEMİR Hizmetli Spor Bilimleri Fakültesi
YILMAZ MUTLU Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
YUSUF ERSOY Doç. Dr. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
ŞAHİN GÜNDÜZ Bilgisayar İşletmeni Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
İHSAN GÜZEL Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
MAHMUT ZENGİN Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
CEVDET UYGUR Memur Personel Daire Başkanlığı
ABDÜLHAKİM ZEYBEK Doç. Dr. Merkezi Laboratuar
MUHAMMED OKAN SEYAT Bilgisayar İşletmeni Varto Meslek Yüksekokulu
HÜSEYİN CEYLAN Memur Genel Sekreterlik
ERDEM EROĞLU Doç. Dr. Spor Yöneticiliği
AYŞE KARLI Memur Personel Daire Başkanlığı
BİLAL SÖNMEZ Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İSMAİL İPEK Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ESRA ÇIPLAK Dr. Öğretim Üyesi Tarih
KÜBRA ONGÜR Hizmetli Varto Meslek Yüksekokulu
MUHAMMED NUR SUNA Arş. Gör. Psikoloji
AYFER HARABUL Koruma ve Güvenlik Görevlisi Malazgirt Meslek Yüksekokulu
GÖKÇE TEMEL Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İBRAHİM ASLAN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EMİNE ORHAN Öğr. Gör. Kalite Koordinatörlüğü
ÖMER ÇELİK Öğr. Gör. Yok
ENES YASUN Arş. Gör. Spor Yöneticiliği
ŞENAY GELDİ Şef Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
HARUN KOÇ Arş. Gör. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
UĞUR AKTAN Memur Genel Sekreterlik
EYLÜL BAŞER Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
DENİZ ÖTER Bilgisayar İşletmeni Yok
BURHAN BUDAK Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
ERSİN EYİN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CESİM DALAN Yüksekokul Sekreter V. Malazgirt Meslek Yüksekokulu
MEHMET SEVİ Daire Başkan V. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
FURKAN ATMACA Arş. Gör. Özel Eğitim
FATİH YEŞİL Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ZEYNEP YILMAZ KURT Prof. Dr. İngiliz Dili ve Edebiyatı
MUSTAFA YILDIRIM Öğr. Gör. ERASMUS
NURULLAH SEVER Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
FEVZİ KARABALIK Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HACER KIZILTAŞ Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CEMAL ÖZALP Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
EMRE KOÇ Öğr. Gör. El Sanatları
MUTLU SELAMOĞLU Memur Spor Bilimleri Fakültesi
ATAKAN AKSU Dr. Öğretim Üyesi Rekreasyon
HASAN KAYA Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
LAMİYA ÇELİK Hizmetli Bulanık Meslek Yüksekokulu
HARUN ÖNLÜ Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
YUSUF MENEKŞE Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TÜLAY AYDOĞAN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BÜŞRA TİMUR Hizmetli Malazgirt Meslek Yüksekokulu
MURAT VURAL Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ZEYNEP KARAGÜZEL Şef Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
ÖNDER TİLCİ Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
TURAN GÜLER Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
YUNUS AKAN Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
MUAZ SEYDAOĞLU Doç. Dr. Matematik
YEŞİM DERSUNELİ Arş. Gör. Psikoloji
FATİH SARI Öğr. Gör. Temel İslam Bilimleri
MUHSİN İNCESU Doç. Dr. Matematik
ÜNZİLE KELEŞTEMUR YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği
YUNUS KOÇ Doç. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ÖMER ARSLAN Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
TEYMUR EROL Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Fakültesi
BÜŞRA YILDIRIM Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KÜBRA KOSTA Koruma ve Güvenlik Görevlisi Bulanık Meslek Yüksekokulu
BAYRAM ARICI Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
TURGUT AKYOL Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma
AGİT DUMAN Diyetisyen Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MİKAİL SEVİNDİK Öğr. Gör. El Sanatları
MUSTAFA GÜNEŞDOĞDU Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ÖMER GÜRDAL Arş. Gör. Tarih
RAMAZAN ARSLAN Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ŞEYDA KAYA Arş. Gör. Beslenme ve Diyetetik
ZEYNEP ÖZPOLAT Dr. Öğretim Üyesi Yazılım Mühendisliği
ZEHRA ERTOSUN KARABULUT Arş. Gör. Mimarlık
ESRA DERELİ Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
YASEMİN MÜMİNOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
ÜZEYİR KAPLAN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAKAN ALTINDAĞ Koruma ve Güvenlik Görevlisi Varto Meslek Yüksekokulu
ONUR SAYGI Koruma ve Güvenlik Görevlisi Varto Meslek Yüksekokulu
İSMAİL KARABEKTAŞ Memur Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MUHAMMED AYKUT Memur Sosyal Bilimler Enstitüsü
ASLI TAŞDEMİR Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ESAT ÖNER Memur Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
EYLEM GÖNENÇ Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERCAN GÜNDÜZ Memur Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
MUAMMER ÇETİNKAYA Koruma ve Güvenlik Görevlisi Malazgirt Meslek Yüksekokulu
KADİR GEYLANİ Koruma ve Güvenlik Görevlisi Varto Meslek Yüksekokulu
AYCAN ŞAHİN Arş. Gör. Hemşirelik
NEFİSE BARAK Arş. Gör. Felsefe
ZELİHA SUNAY Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
İBRAHİM BAYIK Tekniker İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HALİT AKTAŞ Öğr. Gör. Yok
İSHAK ERTUĞRUL Doç. Dr. Makine ve Metal Teknolojileri
MECİT YÜZKAT Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
SONGÜL GÜNLÜ Memur Personel Daire Başkanlığı
İPEK CİGER Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
METEHAN AŞER Arş. Gör. Özel Eğitim
İSA IŞIK Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
İBRAHİM GÜNEŞ Dr. Öğretim Üyesi Tarih
ŞEVVAL AKAYDIN Arş. Gör. Engelliler için Egzersiz ve Spor
ENES ÇELİK Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SÜPHI ERCAN Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÖMER ÇAKRAK Öğr. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
HALİL KILIÇ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
ŞAHABETTİN MUTLU Dr. Öğretim Üyesi Psikoloji
ABDULHAMİT ÖZDEMİR Arş. Gör. Matematik
AYŞİN ÇETİNKAYA BÜYÜKBODUR Doç. Dr. Sosyal Hizmet
MEHMET EFE Dr. Öğretim Üyesi Gerontoloji
ELİF ÖNER Memur İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MİYASE ASLANTAŞ Dr. Öğretim Üyesi Sosyoloji
KEMAL AKTAŞ Şef Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
ÖZCAN EVRENSEL Arş. Gör. Tarih
REZZAN EKİNCİ Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma
ABDUSSELAM BARAN Tekniker Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
MAŞALLAH ÇOKAN Memur Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
BERRİN AYHAN KAYA Koruma ve Güvenlik Görevlisi Varto Meslek Yüksekokulu
MERYEM KOÇAŞ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
İSA YEŞİLMEN Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
UĞUR DİNÇ Bilgisayar İşletmeni Sağlık Bilimleri Fakültesi
AHMET AKYOL Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
BERRİN BEYZA ÖZEN Arş. Gör. Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
ABDULLAH GELMEZ Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET MUTLU Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
PERVİN AKTAN GÜNEŞ Memur İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
YUNUS YALÇIN Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
HASAN FURKAN KAPLAN Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
AHMET ALİ ONGÜR Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
DİLEK PEKİNCE KARDAŞ Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
ÜMİT AKIN Bilgisayar İşletmeni Spor Bilimleri Fakültesi
MURAT POLAT Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
VEYSI YALVAÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUNUS MİRZE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZÜLKÜF DEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SABAHATTIN ARVAS Sürekli İşçi Konukevi
İLKNUR ÖZEN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALATTIN GÜLER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SERKAN GÜLEŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İDRIS IŞIK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDURRAHMAN MUTLU Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAŞIM KAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FUAT KILIÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURSEN KÖSE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NECMI KÖSE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
VAHIBE OLCA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UĞUR ORAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YILMAZ ÖZBEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SINAN TOKTAŞ Sürekli İşçi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
FEVZİ İNAN DÖNMEZ Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
BURCU GÜLEY Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
ZEKİ ARİFOĞLU Memur Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ÜMMET ERKAN Doç. Dr. Sosyal Hizmet
HABİP POLAT Şef Sağlık Bilimleri Fakültesi
HATİCE BÜŞRA YILMAZ TAM Arş. Gör. Temel Eğitim
ÜNSAL ÇİMEN Doç. Dr. Felsefe
MUSTAFA TAHA DURMUŞ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
BURCU CANDEMİR Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
HALİL SEYMEN Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
OSMAN GÖKARSLAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERHAT ATMACA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEDAT DEMİR Daire Başkanı Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
ŞABAN ARĞUN Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
SEDAT SEVEN Öğr. Gör. İnşaat
FIRAT SÖNMEZER Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SONGÜL ÇİFÇİ Öğr. Gör. ERASMUS
MEHMET BAKİ TAŞDEMİR Bilgisayar İşletmeni İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
ONUR ŞAHİN Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
CAFER AKKUŞCİ Şube Müdürü Genel Sekreterlik
GÜRKAN ÇELİK Şoför Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YUSUF ERBAY Bilgisayar İşletmeni İletişim Fakültesi
ERDİNÇ ÖCAL Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
KASIM BİNGÖL Şube Müdürü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
YAHYA ARAZ Bilgisayar İşletmeni Uygulamalı Bilimler Fakültesi
FERİT USLU Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
SAVAŞ DEMİREL Şube Müdürü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
MUHAMMED ALİ SAYHAN Memur Sağlık Bilimleri Fakültesi
BÜŞRA DUMLU Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
İSMAİL YAŞHAN BULUŞ Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
BİLAL ÖZTEKİN Arş. Gör. Türk Dili ve Edebiyatı
GİZEM CEYLAN ACAR Arş. Gör. Spor Yöneticiliği
BUĞRAHAN CESUR Arş. Gör. Antrenörlük Eğitimi
ERDAL EKER Dr. Öğretim Üyesi Muhasebe ve Vergi Bölümü
CAN KURT Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
CIHAN GÜLEŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HASAN EVCİMEN Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
MAHMUT YARDIMCI Öğr. Gör. Veterinerlik
SABİT DUMAN Prof. Dr. Tarih
HABİBE ELMAS Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
HASAN UYAR Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
MUSTAFA DÖNMEZ Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
FATMA BETÜL EKİNCİ Arş. Gör. Eğitim Fakültesi
ENVER KEKLİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MAHFURE PİROL Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
MURAT ALKUŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYŞE KARAOVA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YAKUP ASLAN Doç. Dr. Sağlık Yönetimi
RAMAZAN KARAKAŞ Hemşire Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
AYŞE NUR LEBLEBİCİER Arş. Gör. Sosyoloji
YUSUF DOĞAN Yüksekokul Sekreteri Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
ÖNDER BAYRAM ÇOBAN Öğr. Gör. Uygulamalı Bilimler Fakültesi
BETÜL GÖKCE KUNDAKCI Arş. Gör. Eğitim Bilimleri Bölümü
GÖZDE GENÇ Dr. Öğretim Üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği
BEYZA DEMİREL Arş. Gör. Temel Eğitim
ABDULBAKİ DEMİR Öğr. Gör. Veterinerlik
AYŞE NİDA KURT Arş. Gör. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
UĞUR İNAN KAKİ Genel Sekreter Yrd. Genel Sekreterlik
ALİ ÇEVİK Sekreter Eğitim Fakültesi
SAYIM YILMAZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULHAKIM ÇELEBİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED ŞEHİT HAKÇIOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
EMRAH BAŞ Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
LEYLA SEZGİN Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
FATİH AKYÜZ Arş. Gör. Sosyoloji
ABDULLAH GÜMÜŞAY Dr. Öğretim Üyesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
MUHAMMED ÇINAR Prof. Dr. Matematik
MAŞALLAH YALÇIN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İSA YILMAZ Doç. Dr. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
SELAHATTİN ÖZKUR Memur Spor Bilimleri Fakültesi
MUSTAFA YAŞAR Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
NURSEL TOKGÖZ Öğr. Gör. Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
EDA YUCA Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
MİHRALİ KÖSELİÖREN Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
DİLEK KABAKCI Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ERTUĞRUL ERBEY Öğr. Gör. Tasarım
ABDULLAH ÖZÇELİK Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
CIHAT DEMİREL Öğr. Gör. Dr Varto Meslek Yüksekokulu
MEHMET ALİ AYDEMİR Doç. Dr. Sosyoloji
OSMAN TEKELİOĞLU Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
MUSTAFA HAN Dr. Öğretim Üyesi Engelliler için Egzersiz ve Spor
MEHMET EMİN SULAR Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
MEHMET BURAK ÇAKIN Dr. Öğretim Üyesi İslam Tarihi ve Sanatları
MEHMET ŞAHİN Bilgisayar İşletmeni Uygulamalı Bilimler Fakültesi
FIRAT KONCA Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KEMAL SÜLÜK Arş. Gör. Gıda Mühendisliği
BAYRAM SIRRI Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
NAZLI AYBAR YALINKILIÇ Öğr. Gör. Uygulamalı Bilimler Fakültesi
İBRAHİM USLU Memur Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
DENİZ PAMUK Arş. Gör. Gerontoloji
ÖZCAN ALDAN ARMAĞAN Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
ALİ BAYRAM Öğr. Gör. Uygulamalı Bilimler Fakültesi
OKTAY FERDİ YILDIZ Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
ALİ ZİVER ÇİFÇİ Fakülte Sekreteri İslami İlimler Fakültesi
ARZU KARAKAYA Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
İLHAN KÜÇÜK Dr. Öğretim Üyesi Merkezi Laboratuar
CENGİZ TAŞKAYA Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
HASAN GÜNDÜZ Dr. Öğretim Üyesi Elektronik ve Otomasyon
ALİRIZA ALTAŞ Bilgisayar İşletmeni Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
RAMAZAN KAPLAN Fakülte Sekreteri İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
ERÇEN BÜŞRA OYMAN Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
RAİF SARISU Bilgisayar İşletmeni Bulanık Meslek Yüksekokulu
HATICE YİĞİT Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
GÖZDE YETİM Dr. Öğretim Üyesi Rekreasyon
BETÜL YOLERİ Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
MESUT KOÇ Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma
AYKUT DEMİR Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
MUHAMMED SEYİD RAŞİD BAĞÇİVAN Arş. Gör. Psikoloji
RAMAZAN YILDIZHAN Memur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
OĞUZHAN EROĞLU Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
HAYRETTİN AYAZ Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
ÖMER BİNGÖLBALİ Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
FUAT YETİŞSİN Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel ve Hayvansal Üretim
BEKİR ALTIOK Öğr. Gör. Sosyal Hizmetler Programı
FATMA SABLAK Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
CENGİZHAN SARI Arş. Gör. Antrenörlük Eğitimi
ANIL RIDVANOĞULLARI Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
ASAF ASATEKİN Arş. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
EMRAH PİŞKİN Memur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
REMZİ TAŞ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALPARSLAN BİNGÖL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ADEM ÜSTÜN ÇATALBAŞ Öğr. Gör. Gerontoloji
BEKİR YILDIRIM Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
HATİCE KÜBRA KAPUCUOĞLU Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
SAMET AYDIN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET METİN SUBAŞI Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
MAHFUZ İLGE Öğr. Gör. Temel İslam Bilimleri
İLKNUR ÖZDEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
REIS YILDIRIM Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURCAN BALKAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FIRAT İŞLEK Öğr. Gör. Yok
HÜLYA COŞKUNLAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞEYMA ATABEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SONGÜL ER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BURAK ERGÜNEŞ Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
BESİM İMAMOĞLU Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
AHMET KILIÇASLAN Memur Bulanık Meslek Yüksekokulu
ERKAN CANTEPE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SAIM DOĞAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HÜSEYİN GÜLTEKİN Dr. Öğretim Üyesi Gerontoloji
KEREM KIPIRTİ Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALPEREN ÇALIŞKAN Arş. Gör. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
TURAN ŞENER Öğr. Gör. Hemşirelik
BARIŞ TİMUR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ADEM ÖZMEN Bilgisayar İşletmeni Fen Edebiyat Fakültesi
MESUT AKGÜN Memur Malazgirt Meslek Yüksekokulu
MEHMET BİNGÖL Hizmetli Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
OSMAN AKYOL Teknisyen Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
ABDULCEBBAR ORAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET AYTEPE Arş. Gör. Gerontoloji
GÜLAY AKBAY KAYA Hemşire Malazgirt Meslek Yüksekokulu
MEHMET CAN TOKTAŞ Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ALİ FUAT AYDOĞDU Yüksekokul Sekreteri Bulanık Meslek Yüksekokulu
ZİVER MİRZE Tekniker İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED MESUT GÜNDOĞDU Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SERHAT KORLAELÇİ Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
BARIŞ ÖZDERE Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
RECEP ÇELİK Mimar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
RECEP MİRZE Sürekli İşçi Konukevi
RAHMİ ERBİLEK Hizmetli Genel Sekreterlik
SÜHEYB ALATAŞ Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
TUĞBA ADIGÜZEL Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
MAHİR ÖZKURT Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
NESLİHAN DEMİREL Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
ALİ ÖZDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
HÜSNÜ KASAR Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
GÖKHAN ASYA Öğr. Gör. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
MEHMET SIDDIK ALTUN Şef Malazgirt Meslek Yüksekokulu
TARIK ERBİLEK Hizmetli Eğitim Fakültesi
ADEM AKTAŞ Dr. Öğretim Üyesi Finans Bankacılık ve Sigortacılık
ENVER SALKIM Dr. Öğretim Üyesi Elektronik ve Otomasyon
REHA YAPALI Dr. Öğretim Üyesi Matematik
NURETTİN BARAN Öğr. Gör. Uygulamalı Bilimler Fakültesi
MEHMET FATİH GÜRTÜRK Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MERVE HANÇER Arş. Gör. İngiliz Dili ve Edebiyatı
ZİKRULLAH AYKAÇ Öğr. Gör. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
İMRAN GÜR Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
AYKUT KAAN EREN Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
SEVDA ÇETİN Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
MURAT SEVEN Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
HALİL ALKAN Doç. Dr. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
MEVLÜT ATABEY Hizmetli Fen Bilimleri Enstitüsü
FIRAT AYKAN Şube Müdürü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
İSA SEVER Tekniker UZEM
MUSTAFA BİNGÖL Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
HASAN SEZER FENER Arş. Gör. Gazetecilik
RUMEYSA KAYACIOĞLU Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
SERHAN DEMİR Genel Sekreter Yrd. V. Genel Sekreterlik
FARUK ÇETİN Daire Başkanı Yok
HALİL YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi Makine ve Metal Teknolojileri
TAYFUN ABUT Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
EMRULLAH ŞERİFOĞLU Memur Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
ÖZKAN ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GÖRKEM CEYHAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
DURMUŞ ALİ DEDE Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
VEYSEL AKARSU Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ÜMİT IŞIK Öğr. Gör. Fen Edebiyat Fakültesi
CUMALİ YÜCE Şef Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü
MUSTAFA DURMUŞ Dr. Öğretim Üyesi Gerontoloji
OKAN KELEŞ Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
ATEŞ YEŞİLKAYA Kütüphaneci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ŞUHEDA BELKIS BARAK Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
CEM KARA Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ÜMİT KARTAL Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
SAMED YASİN ÖZTÜRK Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
BOLAT GÜNDÜZ Dr. Öğretim Üyesi Engelliler için Egzersiz ve Spor
EFRAİM YILDIZ Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
VEDAT YORULMAZ Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
FERİT TANIŞ Bilgisayar İşletmeni Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
KENAN ALPARSLAN Dr. Öğretim Üyesi Psikoloji
NESİM YÖYLER Enstitü Sekreteri Fen Bilimleri Enstitüsü
SABRİ İNCİ Daire Başkanı Personel Daire Başkanlığı
YILMAZ ŞAVLİ Şube Müdürü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MEHMET SALMAZZEM Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
NECATİ ÇELİK Hukuk Müşaviri Hukuk Müşavirliği
MEHMET FATİH IŞIK Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
KENAN AYKUT Şube Müdürü Personel Daire Başkanlığı
MAŞALLAH AKINCI Hizmetli Konukevi
ÖMER GÜRBÜZ Şube Müdür V. İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NUR RECEP TURHANER Şube Müdürü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULMELİK SÖYLEMEZ Fakülte Sekreteri Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
VEDAT ÇAVUŞ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞAHİN VAROL Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NACI ŞAKAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BARAN ERDEN Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NESİP TOSUN Şube Müdürü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MÜSLÜM BAŞAK Kaloriferci Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
BEDİRHAN SAYILĞAN Teknisyen Teknoloji Araştırma ve Proje Koordinasyon Birimi
SEMIH OKUMUŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GIYASETTIN TUĞAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SUPHI ONGÜR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SIRACETTIN ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BÜLENT ÖZİSTER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET TÜRKAN Şube Müdür V. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
KAMURAN SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÖZGÜR DEMİR Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
NURCİHAN GÜNEŞ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
MEHMET EKİN SIĞLAN Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
İLYAS BOZKURT Arş. Gör. Makina Mühendisliği
ERDOĞAN ŞAKZUCU Bilgisayar İşletmeni İslami İlimler Fakültesi
MEHMET CEVAT AKSOY Kütüphaneci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
HAMİT PÜLAT Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İNAN KAYNAK Dr. Öğretim Üyesi Finans Bankacılık ve Sigortacılık
ERGİN ÇOBAN Memur Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
OLGAY ÇELİK Yüksekokul Sekreteri Varto Meslek Yüksekokulu
ENGİN ÇİÇEK Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
TURGAY AKPINAR Tekniker İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
METİN DEMİRTAŞ Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
YUSUF ÇİFCİ Doç. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
HÜSEYİN DOĞAN Öğr. Gör. Sosyal Hizmetler Programı
MAZLUM SIMIN Memur İslami İlimler Fakültesi
GÖKHAN SATILMIŞ Dr. Öğretim Üyesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
NAHIT KUÇKAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BURHAN EKİNCİ Fakülte Sekreteri Eğitim Fakültesi
YUSUF ORAL Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
FATMA AKÇA YILMAZ Psikolog Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
NERİMAN MORKOÇ Öğr. Gör. Sosyal Hizmetler Programı
DİLBER MENGÜLLÜOĞLU Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
SERAP ULUBAY İSTEK Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
FULYA ÖZTÜRK BOLAT Şef Personel Daire Başkanlığı
İLHAMİ TURĞA Memur Genel Sekreterlik
ORUMBAY YAŞAR Şube Müdürü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MÜCAHİT ZENGİN Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SADULLA JAFAROV Prof. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
HASAN FAHRİ TAN Öğr. Gör. İslami İlimler Fakültesi
EMİNE TEKDEMİR Şef Genel Sekreterlik
SENEM YONCA KANBUROĞLU Bilgisayar İşletmeni Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
NECAT ORAL Hizmetli Spor Bilimleri Fakültesi
MAHMUT ÖZÇELİK Bilgisayar İşletmeni Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
AYETULLAH GÜNDÜZ Şef Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
EVİN UYANIK Hemşire Yok
ÖNDER KARAASLAN Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
CENGİZ ASTAN Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
FATİH KILIÇASLAN Bilgisayar İşletmeni Fen Bilimleri Enstitüsü
ETHEM DEMİR Şef Genel Sekreterlik
VEYSİ BOZYEL Fakülte Sekreteri Fen Bilimleri Enstitüsü
UMUT EREN Tekniker Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
OSMAN KAPLAN Bilgisayar İşletmeni Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
MEHTAP ATMACA Şef İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
ŞAHİN SAĞLIK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET CAN DALSEÇKİN Fakülte Sekreteri İletişim Fakültesi
ALİ ÇOBANLI Fakülte Sekreteri Spor Bilimleri Fakültesi
ÖMER FARUK YILMAZ Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İHSAN ÇELİK Bilgisayar İşletmeni Eğitim Fakültesi
KENAN YÜCE Şef Sosyal Bilimler Enstitüsü
METİN TANRİVERDİ Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ALİ IŞIK Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
YASIN İNAĞ Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
EMRULLAH AY Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ERKAN KARAKOYUN Dr. Öğretim Üyesi Mimarlık
ZEYNAL TOPALCENGİZ Doç. Dr. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
MEHMET FATİH EKİN Bilgisayar İşletmeni Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ENVER FEHİM KOÇPINAR Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
YUSUF ARTUÇ Bilgisayar İşletmeni İletişim Fakültesi
MEHMET TAŞ Şef Sosyal Bilimler Enstitüsü
ÖMER FARUK YILDIRIM Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ABDULKERİM ÇAY Fakülte Sekreteri Fen Edebiyat Fakültesi
ESMA YILDIZ Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
NİHAT ARSLAN Şube Müdürü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MAHSUM ORAL Hizmetli Konukevi
MEHMET YÜCEKÖK Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YUSUF KENAN ATILGAN Öğr. Gör. İslami İlimler Fakültesi
TEMİN ERDENCİ Bilgisayar İşletmeni Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
MUHAMMED SİNECEM Tekniker Fen Edebiyat Fakültesi
UĞUR GÖK Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
CEM CİHAN TAŞKAN Bilgisayar İşletmeni Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
FATİH TÜRKAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
HALİT EROL Şube Müdürü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
RAFIZ MANAFOV Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
ORBAY TEKİN Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İBRAHİM HALİL ÜNLÜK Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
MEHMET NURİ ÖZDEMİR Şube Müdürü Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ŞEYMA EŞKİ ÇAYLAK Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
RAMAZAN ZİREK Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
OYLUM ÇAVDAR Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
ENİSE TÜGEN Mimar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ŞÜKRÜ ÇOBANOĞLU Daire Başkanı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MEHMET HALİS TİCE Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÖMER ARMAN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SÜLEYMAN AYDENİZ Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
SONGÜL GÜNDOĞDU YÜCEL Dr. Öğretim Üyesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
ELYAZ YEL Teknisyen Konukevi
EMİNE GÜMÜŞDAŞ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERCAN AKIN Şube Müdürü Personel Daire Başkanlığı
FATİH ASLAN Avukat Hukuk Müşavirliği
CEMAL TATLI Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
CÜNEYT KARTAL Teknisyen İslami İlimler Fakültesi
VEYSEL YILDIRIM Şef Eğitim Fakültesi
CELAL ÖNEY Doç. Dr. Tarih
HÜSEYİN ALLAHVERDİ Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
FERHAT MUÇİN Şef Genel Sekreterlik
ŞEREF ATAMAN Daire Başkanı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
ERCAN OLCAN Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET SENA EKİCİ Dr. Öğretim Üyesi İktisat
İBRAHIM CAN KARADUMAN Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ÖZMEN İSTEK Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
NURCAN ANKAY KARDAŞ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
AHMET UTKU ÖZENSOY Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ERDAL KORKMAZ Prof. Dr. Matematik
SEMRA POLAT Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
ALİ KILIÇASLAN Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
SELAMİ KARDAŞ Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
HÜLYA SÖNMEZ LOPES LE GAC Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ALAATTIN TEKİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERHAN ÇİFTÇİ Hizmetli Konukevi
ZÜLEYHA ALMAZ Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYTEN ARSLAN Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
ÖMER YEL Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
ERSİN DOĞAN Teknisyen İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYHAN BERK Teknisyen Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
ORHAN KESKİNTAŞ Doç. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ÖZGE DEMİR Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MEMET ABUKAN Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
AYHAN ATİLLA Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İBRAHİM TALİ Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
SÜLEYMAN BARLAS Şube Müdürü Konukevi
KAMİL YAMAN Hizmetli Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
VEDAT BAYDAR Dr. Öğretim Üyesi İktisat
ZELİHA TEKİN Doç. Dr. Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
ŞAKİR ÇETİN Öğr. Gör. Tasarım
ESİN KAYA Prof. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
SELÇUK SAĞIR Prof. Dr. Fizik
HARUN DEMİR Genel Sekreter Genel Sekreterlik
GÜLŞAH KURU Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
AYHAN ERCÜMENT Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
ARİF GÖREN Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
FATMA BETÜL ŞENGÖNÜL Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
BARIŞ KURT Dr. Öğretim Üyesi Kimya
MURAT EKİÇİ Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
EMİNE ŞAHİN TOPALCENGİZ Arş. Gör. Matematik ve Fen Bilimleri
ABDULLAH AYDIN Doç. Dr. Matematik
RAMAZAN ÖZDEMİR Öğr. Gör. İnşaat
YILMAZ CEYLAN Doç. Dr. Felsefe ve Din Bilimleri
TAMELLA ALİYEVA Prof. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
CENGİZ TAŞKIRAN Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
MÜCAHİT GÖKHAN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ABDULLAH KIRAN Prof. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MUSTAFA ŞEHİTOĞLU Dr. Öğretim Üyesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
ŞÜKRÜ BİLİCİ Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
GÜLTEN ÇETİNTAŞ Dr. Öğretim Üyesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ABDULLAH ÇELİK Öğr. Gör. Makine ve Metal Teknolojileri
NECATTİN CİHAT İÇYER Dr. Öğretim Üyesi Gıda Mühendisliği
UMUT DAĞ Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
SERAP KIZILKAYA Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
MUAMMER ÖZDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Tarih
AHMET SAVCI Doç. Dr. Moleküler Biyoloji ve Genetik
MUHAMMED BURAK GÜLER Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
TALAT KÖRPINAR Prof. Dr. Matematik
HÜSEYİN KOÇ Doç. Dr. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
KENAN DEMİREL Dr. Öğretim Üyesi Tarih
MEHMET GÜL Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
KAMİLE ÇİFTCİ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
OSMAN ERDAL ŞAHİN Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
FIRAT KURT Doç. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
AHMET DÜNDAR Dr. Öğretim Üyesi Finans Bankacılık ve Sigortacılık
FIRAT TAŞ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
İRŞAD SAMİ YUCA Prof. Dr. Tarih
ADEM ŞEHİTOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
MEHMET ALİ YILDIZ Dr. Öğretim Üyesi Fen Edebiyat Fakültesi
HALİM GÜNER Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
ÖMER TUNA Öğr. Gör. Özel Kalem Müdürlüğü
FUAT KORKMAZER Doç. Dr. Sağlık Yönetimi
RUKİYE SATILMIŞ Dr. Öğretim Üyesi Sosyoloji
ADEM LÖK Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
MEHMET ŞİRİN ÇETİN Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
MEHMET RUZİBAKİ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
AYŞEGÜL HERDİLİ Öğr. Gör. ERASMUS
HASAN TASALI Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
NEVİN TURAN ÖZEK Prof. Dr. Kimya
FERYAT ALKAN Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
MEHMET ZAHIR ŞENSOY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HASAN ALİ AYGÖR Dr. Öğretim Üyesi Fizik
GÜNEŞ MUTLU AVİNÇ Dr. Öğretim Üyesi Mimarlık
AHMET İĞDİ Dr. Öğretim Üyesi İslam Tarihi ve Sanatları
SALİH ÖZER Doç. Dr. Makina Mühendisliği
MEVLÜT GÖL Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
BURHAN ATSIZ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
EKREM ALMAZ Prof. Dr. Fizik
SELAMİ ÖZKAN Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MUSTAFA ÖNDER ŞEKEROĞLU Doç. Dr. Spor Yöneticiliği
AYŞE GÜL SOYDAN GÜRDAL Arş. Gör. Şehir ve Bölge Planlama
AKIN ÖZKAN Dr. Öğretim Üyesi İşletme
BUŞRA TAŞKAN Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
MUHAMMET YÜCEL Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
FURKAN ASYA Arş. Gör. İslami İlimler Fakültesi
AYŞE TAN Doç. Dr. Gıda İşleme
RECEP İNCİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULHAMİT KARADEMİR Doç. Dr. Temel Eğitim
FUAT ELKONCA Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
OSMAN MATPAN Öğr. Gör. İslami İlimler Fakültesi
ŞEFİKA SÜMEYYE ÇAM Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
VEDAT ALMALI Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
NEVZAT ANUK Arş. Gör. Kürt Dili ve Edebiyatı
İSKENDER DÖLEK Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ABDULSAMET GÜNEK Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
BÜŞRANUR ÖZALPER Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
HALİL İBRAHİM UZUN Dr. Öğretim Üyesi Gıda Mühendisliği
HİDAYET KARA Doç. Dr. Tarih
NEJLA ATABEY Doç. Dr. Temel Eğitim
KENAN BULDURUN Doç. Dr. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
DOĞAN ÖZLÜK Arş. Gör. Eğitim Bilimleri Bölümü
EMİR TOKER Arş. Gör. Radyo-Televizyon ve Sinema
VİLDAN BURKAZ Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
YAVUZ KOTAN Arş. Gör. Radyo-Televizyon ve Sinema
MUSTAFA ERTÜRK SÖYLEMEZ Arş. Gör. Makina Mühendisliği
SERVET ŞENGÜL Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
RIDVAN SAİTOĞLU Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
KADER GÜZEL Arş. Gör. İngiliz Dili ve Edebiyatı
AHMET SAZAK Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
ALİ FUAD YASUL Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
CEREN AĞIN GÖZÜKIZIL Dr. Öğretim Üyesi Şehir ve Bölge Planlama
SEMİH GEZER Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
ERMAN ÖZPOLAT Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
KENAN YILDIRIM Prof. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
ZEKERIYA RENÇBER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KENAN KOÇ Dr. Öğretim Üyesi İktisat
SELMAN ASLAN Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
MEHMET ÖZALPER Doç. Dr. Tarih
HÜSEYİN İŞLEK Arş. Gör. İktisat
ÜMMÜ GÜLSÜM SÖYLEMEZ Dr. Öğretim Üyesi Yazılım Mühendisliği
VEYSEL ERGÜÇ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
VEYSEL EMİR EKE Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
YUNUS ANTER Dr. Öğretim Üyesi Sosyoloji
HACER DOLANBAY Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
HATİCE ERDEM Dr. Öğretim Üyesi Gıda Mühendisliği
BÜLENT UĞUR KOCA Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
GÖKHAN DEMİREL Dr. Öğretim Üyesi Radyo-Televizyon ve Sinema
GÖKHAN TOPLUK Arş. Gör. İşletme
HÜLYA HANOĞLU ORAL Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ABDURRAHMAN DENKTAŞ Arş. Gör. Felsefe
ARİF KARADAĞ Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
ABDULLAH DOĞAN Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
İBRAHİM YILDIZ Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
RIDVAN CEM DEMİRKOL Dr. Öğretim Üyesi Matematik
FETHULLAH ÇİFTÇİ Dr. Öğretim Üyesi Fen Edebiyat Fakültesi
İZZET GÜLAÇAR Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
MUHAMMED AHMET DEMİRTAŞ Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
İRFAN BAYTAR Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
MUSTAFA MEZDEĞİ Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SERDAR DİK Öğr. Gör. Tasarım
RUKİYE IŞIK AYDIN Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ŞAHİNER GÜLER Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
MEHMET AKİF İNCİ Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
BÜNYAMİN BAZYEL Öğr. Gör. Malazgirt Meslek Yüksekokulu
EMİNE BEYAZ Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
FİLİZ ALTIPARMAK ERCAN Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
SEZGİN GÜLER Bilgisayar İşletmeni Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
MELİK TAŞ Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
GÖKHAN BAYRAK Dr. Öğretim Üyesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
ÖZER KURT Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
BURCU KÜÇÜKOĞLU DOĞAN Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
İLYAS SAYIM Arş. Gör. Kürt Dili ve Edebiyatı
SADRETTİN BUĞDA Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
YAVUZ ARSLAN Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
CAHİT KARAALP Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
ÖZGÜR YEŞİLYURT Dr. Öğretim Üyesi Sosyal Hizmet
HÜLYA KAYA HASDEMİR Doç. Dr. Tarih
ABDULKADIR GÜNGÖR Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ABDULSAMED KAYA Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ERTUĞRUL CESUR Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
ZEYNEP KANTARCI BİNGÖL Doç. Dr. Felsefe
ESEN DİNÇER Öğr. Gör. Kalite Koordinatörlüğü
NEVZAT EMİNOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Fen Edebiyat Fakültesi
SÜLEYMAN GELERİ Öğr. Gör. Sosyal Hizmet ve Danışmanlık
MEHMET EMİN PURÇAK Doç. Dr. Kürt Dili ve Edebiyatı
ŞİRİN GÜL Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
NEVZAT ERDOĞAN Öğr. Gör. Sosyal Hizmet ve Danışmanlık
MEHMET MURAT TURHAN Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
SAIT ÖZKAHRAMAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EMİR FERİDUN ÇALIŞKAN Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
GÜLÜMSER DURHAN Doç. Dr. Felsefe
MEHMET DEMİREL Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
AHMET ÇİÇEK Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
YAVUZ GÜLER Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
ELİF ÖZDİL DEMİREL Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
MURAT ERDEN Memur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
KÜBRA GÜL Dr. Öğretim Üyesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü
ŞEYMA YEŞİLYAYLA Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
NECMETTİN ÇİFTCİ Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
BİLAL COŞKUN Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
CANSER KARDAŞ Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
MUHAMMED CANPOLAT Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
CİHAN ALPTEKİN Öğr. Gör. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
ASLIHAN YENİÇERİ ALTINTAŞ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
AYŞE ÇİFTÇİ Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
SELAHATTİN ASLAN Öğr. Gör. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
AYHAN TEK Doç. Dr. Eğitim Fakültesi
NECİP DÜNDAR Dr. Öğretim Üyesi İktisat
ABDULLAH GERÇEK Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
MEHMET LATİF CANDEMİR Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
SEFA IŞIK Öğr. Gör. Merkezi Laboratuar
SEYİTHAN HAS Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
FERHAT ÇİFTÇİ Dr. Öğretim Üyesi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
ATİKE YILMAZ Doç. Dr. Engelliler için Egzersiz ve Spor
METİN KARABURUN Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
MESUT YİĞİT Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
MURAT DEMİR Dr. Öğretim Üyesi Yazılım Mühendisliği
MURAT ERGİNYÜREK Öğr. Gör. Eğitim Fakültesi
AYHAN BİLMEZ Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
SEMRA KİYE Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
ÇAĞRI ŞAHİN Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
MESUT YILMAZ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ADEM UYSAL Dr. Öğretim Üyesi İşletme
HULUSİ EREN Dr. Öğretim Üyesi Fen Edebiyat Fakültesi
ABDULLAH DEMİR Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
MUSTAFA FAHRİ MİRHANOĞULLARI Öğr. Gör. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
VEYSEL YUSUF ÇAMBAY Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
AHMET BATTAL Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
DEMET DENİZ YILMAZ Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
BİROL YETİM Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
MEDAN POLAT Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEDAT OKUT Öğr. Gör. Spor Bilimleri Fakültesi
SEMA ŞİMŞEK EKE Arş. Gör. İngiliz Dili ve Edebiyatı
MUSA SUİÇER Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
NİHAT PARLAK Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
ABDULKADİR ÖZNÜLÜER Öğr. Gör. El Sanatları
OKAN TÜRK Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
AYLİN SİNEM GÜLTAÇ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
SEMİHA YENİŞEHİR Dr. Öğretim Üyesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
ARİF KAYA Enstitü Sekreteri Sosyal Bilimler Enstitüsü
KEMAL YARAN Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
YAVUZ ERDEM Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
MURAT ARGIŞ Arş. Gör. Psikoloji
CELALEDDİN ERTEN Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
MEHMET FURKAN ŞAHİN Öğr. Gör. Spor Bilimleri Fakültesi
SERHAT ARAS TUNA Dr. Öğretim Üyesi Tarih
UĞUR ARCAGÖK Dr. Öğretim Üyesi İşletme
RESUL SÖNMEZ Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ZELİHA KÖRPINAR Doç. Dr. İşletme
ZAFER ÇİL Dr. Öğretim Üyesi Tarih
FURKAN ÇELEBİ Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
SÜLEYMAN YILDIZ Öğr. Gör. Elektrik ve Enerji
ÖMER KAYNAR Doç. Dr. Antrenörlük Eğitimi
CÜNEYD POLAT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AZİZ DENGİZ Dr. Öğretim Üyesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
FURKAN ŞAHİNBAŞ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
HAKAN BAYRAM Şef Yok
YUSUF AYDIN Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
HİKMET TUTAR Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
MEHMET ŞENER Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
MAHMUT ÖNER Bilgisayar İşletmeni Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ERGİN DEMİR Memur Eğitim Fakültesi
TALİP TUĞRUL Öğr. Gör. İslami İlimler Fakültesi
RAHMİ SAYLIK Doç. Dr. Psikoloji
EMİNE ASLAN Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
MEHMET BAŞARAN Arş. Gör. Temel Eğitim
MİRZE DEDEBEY Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
MUSTAFA GÜLSÜN Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
MEHMET ORAN Mali Hizmetler Uzmanı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
RECEP YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi İslam Tarihi ve Sanatları
FATMA CUMHUR Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
FARUK YILMAZ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
TECELİ KARASU Doç. Dr. Felsefe ve Din Bilimleri
ABDULLAH ARCA Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
MEHMET KARAMAN Doç. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
İHSAN SÖYLEMEZ Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
İMREN BAPLİ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
SÜMEYRA CEYHAN Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
MUAZZEZ YELSİZ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
NEJDET SEZGİN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ÇERKEZ AĞAYEVA Prof. Dr. İktisat
ARDA DİNÇER Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
METİN KARAYOL Dr. Öğretim Üyesi Spor Yöneticiliği
SERDAR CAFER KARAKAYA Yüksekokul Sekreteri Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
YAKUP ARTUN Arş. Gör. Makina Mühendisliği
SEYFETTİN ALAN Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
ESRA DEMİR ÖZTÜRK Doç. Dr. Temel Eğitim
TURGAY KABACAN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SEDAT KARDAŞ Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
ERCAN BURSAL Prof. Dr. Hemşirelik
AHMET ÖZMEN Memur Kalite Koordinatörlüğü
EYYUP DAĞ Öğr. Gör. Konukevi
MUHAMMED FATİH SAYIR Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
YELDA KALE Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
GİZEM HAZAN AKÇAY Arş. Gör. Makina Mühendisliği
SEDAT KARAKAYA Doç. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ŞEYMA ÖNLÜ Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
MEHMET EŞREF ALKIŞ Doç. Dr. İş Sağlığı ve Güvenliği
RAMAZAN ŞAMİL TATIK Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
MELİH ÇETİN Bilgisayar İşletmeni Spor Bilimleri Fakültesi
NECATİ SARCAN Öğr. Gör. ERASMUS
SEMİH UÇAR Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
HATİP ERDOĞMUŞ Öğr. Gör. Fen Edebiyat Fakültesi
PINAR SÜT GÜNGÖR Dr. Öğretim Üyesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
TUBA FATMA KARADAĞ Doç. Dr. Spor Yöneticiliği
RUKEN EKİCİ BABA Memur Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi
DİNÇER TALİ Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALPER KARADAĞ Prof. Dr. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
HANDAN ASATEKİN YAZGU Arş. Gör. Hemşirelik
BILAL AKARSU Sürekli İşçi Konukevi
YILMAZ KILAVUZ Öğr. Gör. ERASMUS
NESLİHAN YILDIZ KÜÇÜK Öğr. Gör. Merkezi Laboratuar
YUNUS ŞAKİROĞLU Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
BENGÜ ŞEKEROĞLU Daire Başkanı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BÜNYAMİN SARİKAYA Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
MUHAMMET BAŞ Dr. Öğretim Üyesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
EMRULLAH BARUTCU Şef (Özelleştirme) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
AYDOĞAN BORA Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
AYÇA KARTAL Doç. Dr. Temel Eğitim
YASEMİN UTANGAÇ Bilgisayar İşletmeni Eğitim Fakültesi
MEHMET ARİF DEMİRCİ Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
MAHMUT AKAR Dr. Öğretim Üyesi ERASMUS
DERYA ŞEVLİ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
UĞUR DOLU Bilgisayar İşletmeni Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ZEHRA ORUK AKMAN Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
GÖZDE ÇALIŞKAN AKIMAL Arş. Gör. Beslenme ve Diyetetik
MUHAMMET LEVET Arş. Gör. İşletme
AHMET AYKAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
OSMAN FATİH YILMAZ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ERDAL IŞIK Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
AYFER KÖRKOCA Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
HAKAN ÖSNA Bilgisayar İşletmeni Personel Daire Başkanlığı
AHMET YENİKALAYCI Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
TUBA KARACA Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ADNAN AVCI Memur Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
AHMED GALİP HALİDİ Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
FATİH MİRZE Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
MURAT KAYMAZ Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
MUSTAFA KILIÇ Arş. Gör. Türk Dili ve Edebiyatı
ÜLKÜ ULUKAYA ÖTELEŞ Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
CANAN GENÇALİOĞLU Öğr. Gör. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
CENGİZ CAN Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
ALİ TÜRKER Doç. Dr. Antrenörlük Eğitimi
NURETTIN ÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BURÇAK GÜNDAL Dr. Öğretim Üyesi İktisat
ORHAN AKBAL Kütüphaneci Varto Meslek Yüksekokulu
MUHAMMED ZAHIT KAHRAMAN Dr. Öğretim Üyesi Spor Bilimleri Fakültesi
ALLAHVERDI DEMİRBİLEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET AKIN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
DEVRIM DENGİZ Sürekli İşçi Konukevi
BANU ARSLAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
METIN BAŞARAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MURAT BALKAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERHAN BİÇİÇİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NEDIM SARIÇAYIR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAYBULLAH BİÇİÇİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KENAN BOZYEL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEBAHATTIN CENGİZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HASAN CEYLAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALI RIZA ÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FATIH ÇİFTÇİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
RAHMI DAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BILAL DEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SÜLEYMAN TÜRK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULKERIM UÇAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FARUK ULAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET ŞIRIN ÜNİVAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ADEM KORKMAZ Doç. Dr. İş Sağlığı ve Güvenliği
MARAŞ AKTAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÇETIN AKSU Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SIBEL ŞAVLUK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERHAN SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UMUT ACAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZAFER SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALPER SALTIK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET HALIT SARIKAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FEHMI SEVEN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SINAN SOSAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AMIL TAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET YAŞAR YEGİT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BILAL YILDIRIM Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERGÜN YILDIRIM Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FATIH YILDIZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAMDULLAH DEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÇIĞDEM AKAYDIN Sekreter Genel Sekreterlik
SEDAT BOZARI Prof. Dr. Moleküler Biyoloji ve Genetik
SAVAŞ SÜZME Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET ZAŞİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞERAFETTIN ÇİÇEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYDIN SÖĞÜT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FAHRI COŞKUN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HASAN ZEREN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KUTBETTIN TEKİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED SABAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET FESIH AKARSU Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
OSMAN YILMAZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEVDA TAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YASIN ÇITANAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NAIM YILMAZ Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
GÖKBEN BAHÇIVAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞÜKRÜYE KALIR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FESIH AKYOL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYTAÇ ALKAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GÜLESER ÖZBEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET SAIT HARDAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
RAMAZAN BAŞAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EYYÜP ÖZDEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YETER DEMİRTAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEYFETTIN EMİRKULU Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FESIH FİDAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURULLAH FİDAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İSMAIL GÜNDAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEVIM KAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERGÜN KOÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YALÇIN KOÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF ZIYA KORKMAZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CEYHUN MANĞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET MANĞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERHAT MİRZE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UMUT ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET SALIH ÖZDEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEDAT ÖZDİLLİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÖMER ERCAN YAMLI Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EKREM ÖZÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YAVUZ BALİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERIT TEMURÇİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET FATIH ÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET ŞERIF KARDAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YILMAZ POLAT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CÜNEYT SARIÇAYIR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZIVER SAYGI Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MAHMUT PALA Sürekli İşçi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
CÜNEYT KISAYOL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EMINE SÜRÜM Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
HATICE TOSUN Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
CENGİZ ALMAZ Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
İHSAN TUĞAL Dr. Öğretim Üyesi Yazılım Mühendisliği
GÖKHAN KESKİNTAŞ Arş. Gör. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı