ADAY ÖĞRENCİ

Personel Bilgi Sistemi

Ad Soyad Ünvan Birim-Bölüm
NİHAT DEMİR Öğr. Gör. Muhasebe ve Vergi Bölümü
MURAT GENÇ Arş. Gör. Dil ve Konuşma Terapisi
ÖMER FARUK ALTUNÇ Prof. Dr. İktisat
ULAŞ ÇAYDAŞ Prof. Dr. Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
MESUT AKAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF DURMUŞ Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
FUAD SELAMZADE Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
HARUN POLAT Prof. Dr. Matematik
YAHYA ADANIR Öğr. Gör. ERASMUS
ÖMER FARUK CENGİZ Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
ESRA ÇIPLAK Dr. Öğretim Üyesi Yok
MURAT AKTAŞ Prof. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
FERDİ AVCI Öğr. Gör. Makine ve Metal Teknolojileri
GÜLBİN FIRAT ONAT Dr. Öğretim Üyesi Tarih
FATİH YAMAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
YUNUS BALZAR Memur Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
HARUN BİTİN Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
MURAT ULU Tekniker Merkezi Laboratuar
MURAT ÜNAL Şube Müdürü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
YILDIRIM ÇELİK Öğr. Gör. Veterinerlik
AZİZ BAZ Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
FATİH RENÇBER Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
MELEK KILIÇ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ORHAN KARADAĞ Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
MEHMET UMAY Memur İslami İlimler Fakültesi
YEGANE ÇAĞLAYAN Dr. Öğretim Üyesi Tarih
ZEKERİYA ARTUN Öğr. Gör. İnşaat
HALİL BİÇİÇİ Teknisyen Merkezi Laboratuar
MEHMET KUTLUTÜRK Memur Fen Edebiyat Fakültesi
YAŞAR ÇELİKKOL Prof. Dr. İslam Tarihi ve Sanatları
EBRU YILMAZ Memur Sosyal Bilimler Enstitüsü
OSMAN ŞAP Öğr. Gör. Hemşirelik
ALİ HAYDAR AKPOLAT Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
MURAT ALANOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Tarih
AHMET ABAY Bilgisayar İşletmeni Personel Daire Başkanlığı
ZEHRA EKİN Şef Sağlık Bilimleri Fakültesi
İSMAİL DÖNMEZ Doç. Dr. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
ABDULALİM DEMİR Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
BAYRAMALİ ÖZYALÇIN Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
HÜSEYİN ERKAN BEDİRHANOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Tarih
FATİH ŞAHİN Arş. Gör. Hemşirelik
REŞAT DEGER Daire Başkanı Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
AHMET SAYLIK Arş. Gör. Makina Mühendisliği
ABDULMECİT YILDIRIM Dr. Öğretim Üyesi İktisat
ABDYLKADER DURGUTI Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
HASAN IŞIK Öğr. Gör. Gıda İşleme
HASAN BİNGÖL Dr. Öğretim Üyesi Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
ADEM AKKUŞ Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
AYŞİN ÇETİNKAYA BÜYÜKBODUR Dr. Öğretim Üyesi Sosyal Hizmet
KENAN ÖZMEN Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
İBRAHİM DOĞRU Öğr. Gör. Dişçilik Hizmetleri
AYFER AKAR Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
FATİH SÖNMEZ Dr. Öğretim Üyesi İşletme
EMİRCAN TOKGÖZ Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
MESUT BOZYEL Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
İSMAİL SUPHANDAĞI Dr. Öğretim Üyesi Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
LEYLA ERTEKİN TAŞTAN Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
İHSAN ŞEHİTOĞLU Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
İKRAM FİLİZ Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
EYYÜP DEMİR Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
MUHAMMED ÖZKAN TURHAN Arş. Gör. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
TAHA CEYLANİ Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
İBRAHİM BURÇİN ASNA Öğr. Gör. Minik Laleler Kreş ve Anaokulu
HASAN HARMANCI Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
SALİH GÜLEN Doç. Dr. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
SALİHA YURTÇİÇEK EREN Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
MEHMET ALİ TÜRKMENOĞLU Doç. Dr. İşletme
SELÇUK AYDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
TÜLAY YAZICI Dr. Öğretim Üyesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
UĞUR YILMAZ Bilgisayar İşletmeni Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
BURHAN TAŞKAYA Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
SEDAT GELİBOLU Arş. Gör. Eğitim Bilimleri Bölümü
CANAN DEMİR YILDIZ Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
EMİN AĞRALİ Öğr. Gör. Elektrik ve Enerji
ERCAN ÇAĞLAYAN Doç. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
NEŞE ÖZDEMİR Arş. Gör. İş Sağlığı ve Güvenliği
MESUT YILMAZ Memur Personel Daire Başkanlığı
MERYEM ÇELİK Öğr. Gör. Dişçilik Hizmetleri
OSMAN GÜLEN Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED ÖMER ŞENER Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
OSMAN ÜLKİR Dr. Öğretim Üyesi Elektronik ve Otomasyon
MEHMET UÇAR Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
YUNUS APAK Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ABDULKADİR ŞEN Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ÖMER TAŞÇI Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
ÖMER YILDIRIM Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
RABİA SÜMEYYE AYKAN Öğr. Gör. Yok
RAMAZAN ATICI Doç. Dr. Elektronik ve Otomasyon
RİFAT YILDIZ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
SABAHATTİN RECEPOĞLU Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
MEHMET MESUT ONUK Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SABAHATTİN YEŞİLÇINAR Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
SEDAT KAYA Öğr. Gör. Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
ATAKAN AKSU Dr. Öğretim Üyesi Rekreasyon
ABDULKADİR BİNGÖLBALİ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
YAKUP DİLBİLİR Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma
ZEYNEP ZELAL KIZILKAYA Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
MUHAMMED FATİH BİLİCİ Doç. Dr. Antrenörlük Eğitimi
İBRAHİM DEMİRELLİ Şef Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
SERVET BAKAN Hizmetli Sağlık Bilimleri Fakültesi
FADİME UZUNLUOĞLU Memur Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
FADİME AKGÜL Arş. Gör. Temel Eğitim
YAVUZ KOŞAN Dr. Öğretim Üyesi Psikoloji
SEYHAN SAYIM Öğr. Gör. Rektörlük
MUHAMMET BAĞÇİVAN Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
AYDIN AKKAYA Prof. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
FATİH SARI Öğr. Gör. Temel İslam Bilimleri
ŞENAY GELDİ Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
TAMER İŞIK Şube Müdürü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
SEYİT TOPLU Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALPEREN AVCI Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
BEDRETTİN GÜLER Daire Başkanı Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
GÖZDE TEKİN Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
MURAD AYDIN ŞANDA Prof. Dr. Moleküler Biyoloji ve Genetik
ÖMER SAĞLAM Yüksekokul Sekreteri Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
YUSUF ERSOY Doç. Dr. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
ZEKERİYA ÇAM Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
ÖZCAN GÖKHAN Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
ZEYNEB TÜRKOĞLU Öğr. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
YUNUS MUTLU 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞEYHMUS ORKİN Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
TAHA TAŞTAN Öğr. Gör. Muhasebe ve Vergi Bölümü
METİN SÖYLEMEZ Dr. Öğretim Üyesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
BURHAN BUDAK Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
HÜSEYİN CEYLAN Memur Genel Sekreterlik
SEFA TALAY Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
ALİ ÖZTÜRK Öğr. Gör. Makine ve Metal Teknolojileri
SALİH ERTEN Programcı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
TURAN GÜLER Dr. Öğretim Üyesi Sosyal Bilimler Enstitüsü
MUSTAFA YILMAZ Prof. Dr. Sağlık Bilimleri Fakültesi
YUSUF ÖZTÜRK Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
MELTEM TEKİN BAYRAM Arş. Gör. Mimarlık
MUHAMMED TURAN Laborant Teknoloji Araştırma ve Proje Koordinasyon Birimi
ŞEYMA NUR ÇETİNER Öğr. Gör. Dişçilik Hizmetleri
MAZLUM ARSLAN Memur Fen Edebiyat Fakültesi
AHMET FURKAN KÜÇÜKTATIL Mühendis Uygulamalı Bilimler Fakültesi
MEHMET ÇETİN Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERDA ÖNAL Bilgisayar İşletmeni Malazgirt Meslek Yüksekokulu
MUHAMMED REŞİD ÖZDEMİR Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
AYŞEGÜL KILIÇLI Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
GÜZEL NUR YILDIZ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ESMA ALPAY 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET NESİP ÖZKAN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED TUNAGÜR Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ASLI TAŞDEMİR 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YASEMİN YETEK 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İBRAHİM ATİLLA KARATAŞ Dr. Öğretim Üyesi İşletme
BÜŞRA YILDIRIM 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEVİM CANTÜRK 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SERHAT ÖZDEN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SİNAN SÜLEYMANOĞLU 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CENNET CEREN ÇAVUŞ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
BÜNYAMİN GÜNGÖR 4/B Sözleşmeli Bulanık Meslek Yüksekokulu
CUMA FİDAN Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
MURAT SERDAR Prof. Dr. Yok
İSA ONUK 4/B Sözleşmeli Varto Meslek Yüksekokulu
SONGÜL KAR Hizmetli Fen Bilimleri Enstitüsü
MÜCAHİT TÜRK Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
ŞÜHEDA YAVUZ Sekreter İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NİHAL DULKADİR YAMAN Dr. Öğretim Üyesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
SULTAN YAVUZ EROĞLU Doç. Dr. Rekreasyon
HAKAN BİLGİN Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NEJDET KARTAL Hizmetli Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
MUHAMMET LÜTFÜ TATLISU Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
ZEKİ AZİZOĞLU Memur Personel Daire Başkanlığı
MAHMUT ZENGİN Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ABDÜLHAKİM ZEYBEK Dr. Öğretim Üyesi Mimarlık
BURHAN POLAT Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERDEM EROĞLU Dr. Öğretim Üyesi Antrenörlük Eğitimi
SEYFULLAH KANER Öğr. Gör. Rektörlük
KUTBETTİN DAŞDEMİR Hizmetli Spor Bilimleri Fakültesi
HANDAN KIRIKTAŞ Memur Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
RIDVAN YILDIZ Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Enstitüsü
KORKMAZ ÇİÇEK Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
LATİFE ÖLKER Arş. Gör. Mimarlık
AGİT DUMAN Diyetisyen Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
UĞUR AKTAN Memur Genel Sekreterlik
ZEYNEP YILMAZ KURT Prof. Dr. İngiliz Dili ve Edebiyatı
MEHMET SEVİ Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
EŞREF NAS Dr. Öğretim Üyesi Psikoloji
BİLAL SÖNMEZ 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MİRAÇ DEMİR 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MURAT VURAL 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZEYNEP KARAGÜZEL Şef Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
KÜBRA ONGÜR 4/B Sözleşmeli Yok
DENİZ ÖTER Bilgisayar İşletmeni Yok
ÖMER ÇELİK Öğr. Gör. Rektörlük
MUTLU SELAMOĞLU Memur Spor Bilimleri Fakültesi
BUŞRA TİMUR 4/B Sözleşmeli Yok
AYFER HARABUL 4/B Sözleşmeli Yok
FATİH YEŞİL 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HACER KIZILTAŞ 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERSİN EYİN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FEVZİ KARABALIK 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GÖKÇE TEMEL 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İSMAİL İPEK 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
LAMİYA ÇELİK 4/B Sözleşmeli Bulanık Meslek Yüksekokulu
BARIŞ ORAL 4/B Sözleşmeli Varto Meslek Yüksekokulu
İBRAHİM ASLAN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TÜLAY AYDOĞAN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF MENEKŞE 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUSTAFA YILDIRIM Öğr. Gör. Rektörlük
KÜBRA KOSTA 4/B Sözleşmeli Bulanık Meslek Yüksekokulu
TEYMUR EROL Dr. Öğretim Üyesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü
ELİF ÖZEL Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
ÜNZİLE KELEŞTEMUR YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi Merkezi Laboratuar
ÜZEYİR KAPLAN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BAYRAM ARICI Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
İSMAİL KARABEKTAŞ Memur Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
EYLEM GÖNENÇ Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
OKAN KAYA 4/B Sözleşmeli İslami İlimler Fakültesi
ESAT ÖNER Memur Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MUAMMER ÇETİNKAYA 4/B Sözleşmeli Malazgirt Meslek Yüksekokulu
KADİR GEYLANİ 4/B Sözleşmeli Varto Meslek Yüksekokulu
ONUR SAYGI 4/B Sözleşmeli Varto Meslek Yüksekokulu
BERRİN AYHAN 4/B Sözleşmeli Varto Meslek Yüksekokulu
HAKAN ALTINDAĞ 4/B Sözleşmeli Varto Meslek Yüksekokulu
İSA IŞIK Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
SONGÜL GÜNLÜ Memur İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ENES ÇELİK Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET YAVUZ 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HALİL KILIÇ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
İSHAK ERTUĞRUL Dr. Öğretim Üyesi Makine ve Metal Teknolojileri
MAHSUM AYTEPE Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
MECİT YÜZKAT Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
MEHMET EFE Dr. Öğretim Üyesi Gerontoloji
KEMAL AKTAŞ Şef Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
MERYEM KOÇAŞ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
AHMET MUTLU 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULLAH GELMEZ 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CEM GÜZELTAŞ 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
DİYAR ŞAHİN 4/B Sözleşmeli Yok
PERVİN AKTAN GÜNEŞ 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUNUS YALÇIN 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET ALİ ONGÜR 4/B Sözleşmeli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
DİLEK PEKİNCE KARDAŞ Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
RAMAZAN TOSUN Şef (Özelleştirme) İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÜMİT AKIN Bilgisayar İşletmeni Personel Daire Başkanlığı
MURAT POLAT Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
VEYSI YALVAÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUNUS MİRZE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZÜLKÜF DEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SABAHATTIN ARVAS Sürekli İşçi Konukevi
İLKNUR ÖZEN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALATTIN GÜLER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SERKAN GÜLEŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İDRIS IŞIK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDURRAHMAN MUTLU Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAŞIM KAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FUAT KILIÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURSEN KÖSE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NECMI KÖSE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
VAHIBE OLCA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UĞUR ORAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YILMAZ ÖZBEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SINAN TOKTAŞ Sürekli İşçi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ŞABAN ARĞUN Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
MEHMET ALİ ARSLAN Bilgisayar İşletmeni Eğitim Fakültesi
SEDAT SEVEN Öğr. Gör. İnşaat
MURAT DEMİREL Mali Hizmetler Uzmanı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
SAVAŞ DEMİREL Şube Müdürü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
GÜRKAN ÇELİK Şoför Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ERDİNÇ ÖCAL Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
FEVZİ İNAN DÖNMEZ Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
BURCU CANDEMİR Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
SONGÜL ÇİFÇİ Öğr. Gör. ERASMUS
OSMAN GÖKARSLAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERİT USLU Öğr. Gör. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
FERHAT ATMACA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET BAKİ TAŞDEMİR Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ONUR ŞAHİN Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
SEDAT DEMİR Daire Başkanı Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
HALİL SEYMEN Öğr. Gör. Bilimsel Araştırmalar-Yayınlar ve Projeler Uygulama ve Araştırma Merkezi (BAYPUAM)
FIRAT SÖNMEZER Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HABİP POLAT Memur Varto Meslek Yüksekokulu
ÜNSAL ÇİMEN Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
YUSUF ERBAY Bilgisayar İşletmeni İletişim Fakültesi
CAFER AKKUŞCİ Şube Müdürü Genel Sekreterlik
ÜMMET ERKAN Doç. Dr. Sosyal Hizmet
YAHYA ARAZ Şoför Uygulamalı Bilimler Fakültesi
BURCU GÜLEY Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
MUSTAFA TAHA DURMUŞ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
HASAN HÜSEYİN YILMAZ Öğr. Gör. Temel İslam Bilimleri
ZEKİ ARİFOĞLU Kaloriferci Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
KASIM BİNGÖL Şube Müdürü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
HATİCE BÜŞRA YILMAZ TAM Arş. Gör. Temel Eğitim
ÖMER GÜRDAL Arş. Gör. Tarih
AYŞE NİDA KURT Arş. Gör. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
GÖZDE GENÇ Arş. Gör. İş Sağlığı ve Güvenliği
MUSTAFA DÖNMEZ Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
YUSUF DOĞAN Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
CIHAN GÜLEŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TURGUT AKYOL Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma
BÜŞRA DUMLU Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
BETÜL GÖKÇE Arş. Gör. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
HARUN KOÇ Arş. Gör. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
ABDULBAKİ DEMİR Öğr. Gör. Veterinerlik
YUNUS AKAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
MAHMUT YARDIMCI Öğr. Gör. Veterinerlik
HASAN EVCİMEN Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
BİLAL ÖZTEKİN Arş. Gör. Türk Dili ve Edebiyatı
MAHFURE PİROL Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
FATMA BETÜL EKİNCİ Arş. Gör. Eğitim Fakültesi
ENVER KEKLİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İSMAIL YAŞHAN BULUŞ Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ÖNDER BAYRAM ÇOBAN Öğr. Gör. Uygulamalı Bilimler Fakültesi
MURAT ALKUŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYŞE KARAOVA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SABİT DUMAN Prof. Dr. Tarih
RAMAZAN KARAKAŞ Hemşire Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MUHAMMED ALİ SAYHAN Memur Sağlık Bilimleri Fakültesi
HASAN KAYA Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
ERDAL EKER Dr. Öğretim Üyesi Muhasebe ve Vergi Bölümü
MUSTAFA GÜNEŞDOĞDU Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
CAN KURT Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
HABİBE ELMAS Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
HASAN UYAR Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
BUĞRAHAN CESUR Arş. Gör. Antrenörlük Eğitimi
UĞUR İNAN KAKİ Genel Sekreter Yrd. Genel Sekreterlik
YAKUP ASLAN Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Yönetimi
BEYZA DEMİREL Arş. Gör. Temel Eğitim
FURKAN ATMACA Arş. Gör. Özel Eğitim
AYŞE NUR LEBLEBİCİER Arş. Gör. Sosyoloji
GİZEM CEYLAN Arş. Gör. Spor Yöneticiliği
ZEHRA ERTOSUN KARABULUT Arş. Gör. Mimarlık
MİKAİL SEVİNDİK Öğr. Gör. El Sanatları
ÖNDER KARTAL Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
MİHRALİ KÖSELİÖREN Arş. Gör. Gazetecilik
SAYIM YILMAZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULLAH GÜMÜŞAY Dr. Öğretim Üyesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
MEHMET ALİ AYDEMİR Doç. Dr. Sosyoloji
ABDULHAKIM ÇELEBİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERTUĞRUL ERBEY Öğr. Gör. Tasarım
EDA YUCA Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
MEHMET ŞAHİN Bilgisayar İşletmeni Uygulamalı Bilimler Fakültesi
MEHMET EMİN SULAR Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
MAŞALLAH YALÇIN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEZEN TAYAM Arş. Gör. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
MUHAMMED ÇINAR Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
LEYLA SEZGİN Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
MUHAMMED ŞEHİT HAKÇIOĞLU Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
ALİ ÇEVİK Sekreter İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FATİH AKYÜZ Arş. Gör. Sosyoloji
OSMAN TEKELİOĞLU Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
İSA YILMAZ Doç. Dr. Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ABDULLAH ÖZÇELİK Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
MUSTAFA HAN Arş. Gör. Engelliler için Egzersiz ve Spor
CIHAT DEMİREL Öğr. Gör. Varto Meslek Yüksekokulu
FIRAT KONCA Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURSEL TOKGÖZ Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
YASİR TUFAN Arş. Gör. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
DİLEK KABAKCI Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
MUSTAFA YAŞAR Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
SELAHATTİN ÖZKUR Memur Spor Bilimleri Fakültesi
ALİ BORAN Bilgisayar İşletmeni Malazgirt Meslek Yüksekokulu
EMRAH BAŞ Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
AHMET ABUZEROĞLU Öğr. Gör. Tasarım
KEMAL SÜLÜK Arş. Gör. Gıda Mühendisliği
MEHMET BURAK ÇAKIN Dr. Öğretim Üyesi İslam Tarihi ve Sanatları
HAYRETTİN AYAZ Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
EMRAH PİŞKİN Hizmetli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
MUHAMMED SEYID RAŞID BAĞÇİVAN Arş. Gör. Fen Edebiyat Fakültesi
FUAT YETİŞSİN Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel ve Hayvansal Üretim
RAİF SARISU Bilgisayar İşletmeni Bulanık Meslek Yüksekokulu
ARZU KARAKAYA Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
ALİ ZİVER ÇİFÇİ Fakülte Sekreteri İslami İlimler Fakültesi
DENİZ PAMUK Arş. Gör. Gerontoloji
RAMAZAN KAPLAN Fakülte Sekreteri İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
BANU YILMAZ Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
İBRAHİM USLU Memur Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ÖZCAN ALDAN ARMAĞAN Bilgisayar İşletmeni Uygulamalı Bilimler Fakültesi
BEKİR ALTIOK Öğr. Gör. Sosyal Hizmetler Programı
RAMAZAN YILDIZHAN Memur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
HATICE YİĞİT Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
ANIL RIDVANOĞULLARI Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
BETÜL YOLERİ Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
ÖMER BİNGÖLBALİ Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
İLHAN KÜÇÜK Öğr. Gör. Rektörlük
CENGİZHAN SARI Arş. Gör. Antrenörlük Eğitimi
ASAF ASATEKİN Arş. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
CENGİZ TAŞKAYA Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
NAZLI AYBAR YALINKILIÇ Öğr. Gör. Rektörlük
AYKUT DEMİR Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
GÖZDE YETİM Dr. Öğretim Üyesi Rekreasyon
OĞUZHAN EROĞLU Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
ALİRIZA ALTAŞ Memur Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
ALİ BAYRAM Öğr. Gör. Rektörlük
BAYRAM SIRRI Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
ERÇEN BÜŞRA OYMAN Öğr. Gör. Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
OKTAY FERDİ YILDIZ Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
FATMA SABLAK Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
MESUT KOÇ Öğr. Gör. Mülkiyet Koruma
HASAN GÜNDÜZ Dr. Öğretim Üyesi Elektronik ve Otomasyon
MEHMET CAN TOKTAŞ Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ALPARSLAN BİNGÖL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GÜLAY AKBAY KAYA Hemşire Malazgirt Meslek Yüksekokulu
ADEM ÖZMEN Bilgisayar İşletmeni Fen Edebiyat Fakültesi
KEREM KIPIRTİ Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SAMET AYDIN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BARIŞ TİMUR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MESUT AKGÜN Memur Malazgirt Meslek Yüksekokulu
ZIVER MİRZE Tekniker İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TURAN ŞENER Öğr. Gör. Hemşirelik
İLKNUR ÖZDEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
REIS YILDIRIM Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURCAN BALKAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HÜLYA COŞKUNLAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULCEBBAR ORAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞEYMA ATABEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SONGÜL ER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÇAĞRI ARI Arş. Gör. Rekreasyon
ADEM ÜSTÜN ÇATALBAŞ Öğr. Gör. Gerontoloji
ERKAN CANTEPE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SAIM DOĞAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HÜSEYİN GÜLTEKİN Dr. Öğretim Üyesi Gerontoloji
BURAK ERGÜNEŞ Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
FATİH ŞEVGİN Dr. Öğretim Üyesi İnşaat
MEHMET FİĞAN Arş. Gör. Radyo-Televizyon ve Sinema
FIRAT İŞLEK Öğr. Gör. Rektörlük
AHMET KILIÇASLAN Memur Bulanık Meslek Yüksekokulu
MEHMET METİN SUBAŞI Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
REMZİ TAŞ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MAHFUS İLGE Öğr. Gör. Temel İslam Bilimleri
ALPEREN ÇALIŞKAN Arş. Gör. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
YUSUF BUDAK Arş. Gör. Mimarlık
MEHMET BİNGÖL Hizmetli Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
ECE YILMAZ KURBAN Memur İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
BESİM İMAMOĞLU Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SIDDIKA ÖZTEKİN Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
AHMET AYTEPE Arş. Gör. Gerontoloji
OSMAN AKYOL Teknisyen Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
BEKİR YILDIRIM Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
HATİCE KÜBRA KAPUCUOĞLU Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
ALİ FUAT AYDOĞDU Yüksekokul Sekreteri Bulanık Meslek Yüksekokulu
MUHAMMED MESUT GÜNDOĞDU Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FARUK ÇETİN Daire Başkanı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NESLİHAN DEMİREL Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
MEHMET SIDDIK ALTUN Bilgisayar İşletmeni Malazgirt Meslek Yüksekokulu
SERHAT KORLAELÇİ Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
RECEP MİRZE Sürekli İşçi Konukevi
ADEM AKTAŞ Dr. Öğretim Üyesi Finans Bankacılık ve Sigortacılık
RUMEYSA KAYACIOĞLU Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
MURAT SEVEN Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
GÖKHAN ASYA Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
AYKUT KAAN EREN Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
MEVLÜT ATABEY Hizmetli Fen Bilimleri Enstitüsü
HÜSNÜ KASAR Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
TUNA KARAMAN Arş. Gör. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
MAHİR ÖZKURT Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
FIRAT AYKAN Şube Müdürü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MUSTAFA BİNGÖL Öğr. Gör. Eczane Hizmetleri
NURETTİN BARAN Öğr. Gör. Uygulamalı Bilimler Fakültesi
BARIŞ ÖZDERE Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
İSA SEVER Tekniker Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
SEVDA ÇETİN Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
ENVER SALKIM Dr. Öğretim Üyesi Elektronik ve Otomasyon
İMRAN GÜR Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
ALİ ÖZDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ZİKRULLAH AYKAÇ Öğr. Gör. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
SERHAN DEMİR Şube Müdürü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü
TUĞBA ADIGÜZEL Öğr. Gör. Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
HALİL ALKAN Dr. Öğretim Üyesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
MEHMET FATİH GÜRTÜRK Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
RAHMİ ERBİLEK Hizmetli Genel Sekreterlik
REHA YAPALI Arş. Gör. Matematik
MERVE HANÇER Arş. Gör. İngiliz Dili ve Edebiyatı
MELTEM TUFAN Öğr. Gör. Rektörlük
RECEP ÇELİK Mimar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
HASAN SEZER FENER Arş. Gör. Gazetecilik
TARIK ERBİLEK Hizmetli İletişim Fakültesi
SÜHEYB ALATAŞ Memur Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
EFRAİM YILDIZ Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
HALİL YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi Makine ve Metal Teknolojileri
ÖZKAN ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERİT TANIŞ Bilgisayar İşletmeni Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
BOLAT GÜNDÜZ Dr. Öğretim Üyesi Engelliler için Egzersiz ve Spor
MURAT ŞAHİN Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ÖMER GÜRBÜZ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TAYFUN ABUT Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
EMRULLAH ŞERİFOĞLU Memur Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
KENAN ALPARSLAN Dr. Öğretim Üyesi Psikoloji
SAMED YASİN ÖZTÜRK Arş. Gör. Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
CEM KARA Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NESİM YÖYLER Enstitü Sekreteri Fen Bilimleri Enstitüsü
MEHMET SALMAZZEM Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
HÜSEYİN KIRIMOĞLU Prof. Dr. Engelliler için Egzersiz ve Spor
ÜMİT KARTAL Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
DURMUŞ ALİ DEDE Kaloriferci Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YILMAZ ŞAVLİ Şube Müdürü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MAŞALLAH AKINCI Hizmetli Konukevi
MUSTAFA DURMUŞ Dr. Öğretim Üyesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
CUMALİ YÜCE Şef Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
ÜMİT IŞIK Öğr. Gör. Fen Edebiyat Fakültesi
SABRİ İNCİ Daire Başkanı Personel Daire Başkanlığı
GÖRKEM CEYHAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
ŞUHEDA BELKIS BARAK Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
OKAN KELEŞ Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
KENAN AYKUT Şube Müdürü Personel Daire Başkanlığı
VEYSEL AKARSU Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
VEDAT YORULMAZ Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MEHMET FATİH IŞIK Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
ATEŞ YEŞİLKAYA Kütüphaneci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
NECATİ ÇELİK Hukuk Müşaviri Hukuk Müşavirliği
ÖZGÜR DEMİR Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
OLGAY ÇELİK Programcı UZEM
VEDAT ÇAVUŞ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULMELİK SÖYLEMEZ Fakülte Sekreteri Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
NACI ŞAKAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ENGİN ÇİÇEK Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
AHMET TÜRKAN Şef Konukevi
ERGİN ÇOBAN Memur Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SEMIH OKUMUŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GIYASETTIN TUĞAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SUPHI ONGÜR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SIRACETTIN ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BÜLENT ÖZİSTER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BARAN ERDEN Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KAMURAN SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BEDİRHAN SAYILĞAN Teknisyen Bulanık Meslek Yüksekokulu
MAHMUT GÜNGÜRÜR Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERHAN İNEM Mühendis Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
HAMİT PÜLAT Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
TURGUT ÖZDEN Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
TURGAY AKPINAR Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NURCİHAN GÜNEŞ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
MEHMET CEVAT AKSOY Kütüphaneci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
NUR RECEP TURHANER Şube Müdürü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞAHİN VAROL Bilgisayar İşletmeni Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
İNAN KAYNAK Dr. Öğretim Üyesi Finans Bankacılık ve Sigortacılık
İLYAS BOZKURT Arş. Gör. Makina Mühendisliği
MEHMET EKİN SIĞLAN Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
METİN DEMİRTAŞ Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ERDOĞAN ŞAKZUCU Bilgisayar İşletmeni İslami İlimler Fakültesi
MÜSLÜM BAŞAK Kaloriferci Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NESİP TOSUN Şube Müdürü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
KUTBETTIN AKAR Genel Sekreter Yrd. Genel Sekreterlik
EVİN UYANIK Hemşire Yok
NAHIT KUÇKAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET TÜRK Daire Başkan V. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
BURHAN EKİNCİ Fakülte Sekreteri Spor Bilimleri Fakültesi
YUSUF ÇİFCİ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MEHMET EMİN BEKTAŞ Bilgisayar İşletmeni İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
YUSUF BAĞCI Şube Müdürü Genel Sekreterlik
HASAN FAHRİ TAN Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
SELİM GÜRSÜN Hizmetli Konukevi
SERAP ULUBAY İSTEK Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
İLHAMİ TURĞA Hizmetli Genel Sekreterlik
HÜSEYİN DOĞAN Öğr. Gör. Sosyal Hizmetler Programı
GÖKHAN SATILMIŞ Dr. Öğretim Üyesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
AYETULLAH GÜNDÜZ Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
SULTAN ATEŞ Bilgisayar İşletmeni Sürekli Eğitim Merkezi
MÜCAHİT ZENGİN Tekniker Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
SELİM ÖKSÜZ Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ŞAHİN GÜNDÜZ Bilgisayar İşletmeni Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
RAMAZAN MAHMUTOĞLU Bilgisayar İşletmeni Fen Edebiyat Fakültesi
EMİNE TEKDEMİR Şef Genel Sekreterlik
SADULLA JAFAROV Prof. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
MAZLUM SIMIN Memur İslami İlimler Fakültesi
YASİN BABA Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FATMA AKÇA YILMAZ Psikolog Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MAHMUT ÖZÇELİK Bilgisayar İşletmeni Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
FULYA ÖZTÜRK BOLAT Bilgisayar İşletmeni Personel Daire Başkanlığı
SENEM YONCA KANBUROĞLU Bilgisayar İşletmeni Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
YUSUF ORAL Hizmetli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NECAT ORAL Hizmetli Spor Bilimleri Fakültesi
DİLBER MENGÜLLÜOĞLU Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
NERİMAN MORKOÇ Öğr. Gör. Sosyal Hizmetler Programı
ORUMBAY YAŞAR Şube Müdürü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
OSMAN KAPLAN Bilgisayar İşletmeni Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ÖNDER KARAASLAN Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
EMRULLAH AY Bilgisayar İşletmeni Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
METİN TANRİVERDİ Mühendis Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ALİ ÇOBANLI Fakülte Sekreteri Eğitim Fakültesi
MEHMET FATİH EKİN Bilgisayar İşletmeni Genel Sekreterlik
VEYSİ BOZYEL Fakülte Sekreteri Fen Bilimleri Enstitüsü
NİHAT ARSLAN Şube Müdürü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ETHEM DEMİR Şef Genel Sekreterlik
ÖMER FARUK YILDIRIM Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NIZAMETTIN KORKMAZ Memur Koruma
ALİ IŞIK Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
ŞAHIN SAĞLIK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULKERİM ÇAY Fakülte Sekreteri İletişim Fakültesi
CENGİZ ASTAN Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
YUSUF ARTUÇ Bilgisayar İşletmeni İletişim Fakültesi
HALİL KURT Şef Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
YASIN İNAĞ Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
ESMA YILDIZ Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
MAHSUM ORAL Hizmetli Konukevi
KENAN YÜCE Şef Sosyal Bilimler Enstitüsü
TAHSİN CALP Mühendis Merkezi Laboratuar
FATİH KILIÇASLAN Bilgisayar İşletmeni Fen Bilimleri Enstitüsü
MEHMET TAŞ Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Enstitüsü
İHSAN ÇELİK Bilgisayar İşletmeni Eğitim Fakültesi
MEHTAP ATMACA Bilgisayar İşletmeni İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
MEHMET CAN DALSEÇKİN Fakülte Sekreteri Fen Edebiyat Fakültesi
ZEYNAL TOPALCENGİZ Doç. Dr. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ERKAN KARAKOYUN Arş. Gör. Mimarlık
ÖMER FARUK YILMAZ Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UMUT EREN Bilgisayar İşletmeni Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
AHMET AYDIN Bilgisayar İşletmeni Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
OKAN SEYAT Bilgisayar İşletmeni Sağlık Bilimleri Fakültesi
ENVER FEHİM KOÇPINAR Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
MEHMET BEYAZGÜL Şef İslami İlimler Fakültesi
ERCAN AKIN Şube Müdürü Personel Daire Başkanlığı
TEMİN ERDENCİ Bilgisayar İşletmeni İslami İlimler Fakültesi
VEYSEL YILDIRIM Bilgisayar İşletmeni Eğitim Fakültesi
ÖMER ARMAN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YUSUF KENAN ATILGAN Öğr. Gör. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
ORBAY TEKİN Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERHAT MUÇİN Şef Genel Sekreterlik
SÜLEYMAN AYDENİZ Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi
MUHAMMED SİNECEM Tekniker Fen Edebiyat Fakültesi
RAFIZ MANAFOV Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
HALİT EROL Şube Müdürü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NEVZAT ÇİFÇİ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CEMAL TATLI Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
HÜSEYİN ALLAHVERDİ Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
MEHMET HALİS TİCE Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ELYAZ YEL Hizmetli Konukevi
FATİH ASLAN Avukat Hukuk Müşavirliği
OYLUM ÇAVDAR Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
MEHMET NURİ ÖZDEMİR Şube Müdürü Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
CEM CİHAN TAŞKAN Bilgisayar İşletmeni Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
UĞUR GÖK Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
ŞÜKRÜ ÇOBANOĞLU Daire Başkanı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
İBRAHİM HALİL ÜNLÜK Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
MEHMET YÜCEKÖK Tekniker İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CÜNEYT KARTAL Teknisyen İslami İlimler Fakültesi
CELAL ÖNEY Doç. Dr. Tarih
VEYSİ ÇELİKCAN Teknisyen Merkezi Laboratuar
ŞEYMA EŞKİ ÇAYLAK Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
FATİH TÜRKAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
SONGÜL GÜNDOĞDU YÜCEL Dr. Öğretim Üyesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
RAMAZAN ZİREK Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EMİNE GÜMÜŞDAŞ Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ENİSE TÜGEN Mimar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
ERDAL KORKMAZ Doç. Dr. Matematik
MEMET ABUKAN Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
İBRAHIM CAN KARADUMAN Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ŞEREF ATAMAN Şube Müdürü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
MEHMET SENA EKİCİ Dr. Öğretim Üyesi İktisat
KAMİL YAMAN Hizmetli Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
AYHAN BERK Aşçı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
ÖZMEN İSTEK Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
AYHAN ATİLLA Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERCAN OLCAN Bilgisayar İşletmeni İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALAATTIN TEKİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
VEDAT BAYDAR Dr. Öğretim Üyesi İktisat
SELAMİ KARDAŞ Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
ÖZGE DEMİR Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
AHMET UTKU ÖZENSOY Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
AYTEN ARSLAN Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
ÖMER YEL Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
İBRAHİM TALİ Bilgisayar İşletmeni Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
ERSİN DOĞAN Koruma ve Güvenlik Görevlisi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURCAN ANKAY KARDAŞ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
SÜLEYMAN BARLAS Yüksekokul Sekreteri Malazgirt Meslek Yüksekokulu
ERHAN ÇİFTÇİ Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HÜLYA SÖNMEZ Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ORHAN KESKİNTAŞ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MEHMET AKÇAY Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
ALİ KILIÇASLAN Bilgisayar İşletmeni Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
ZÜLEYHA ALMAZ Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
SEMRA POLAT Arş. Gör. Matematik ve Fen Bilimleri
ABDULLAH AYDIN Doç. Dr. Matematik
FATMA BETÜL ŞENGÖNÜL KOZAK Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
TAMELLA ALİYEVA Prof. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
HARUN DEMİR Genel Sekreter Genel Sekreterlik
YUNUS KOÇ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ABDULLAH KIRAN Prof. Dr. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
GÜLŞAH KURU Arş. Gör. Temel Eğitim
UMUT DAĞ Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
ELÇIN NECİYEV Dr. Öğretim Üyesi Tarih
ARİF GÖREN Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
MURAT EKİÇİ Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
ESİN KAYA Prof. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
YILMAZ CEYLAN Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
MÜCAHİT GÖKHAN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MUSTAFA ŞEHİTOĞLU Dr. Öğretim Üyesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
AYHAN ERCÜMENT Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
RAMAZAN ÖZDEMİR Öğr. Gör. İnşaat
NECATTİN CİHAT İÇYER Dr. Öğretim Üyesi Gıda Mühendisliği
ZELİHA TEKİN Doç. Dr. Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi
EMİNE ŞAHİN TOPALCENGİZ Arş. Gör. Matematik ve Fen Bilimleri
ABDULLAH ÇELİK Öğr. Gör. Makine ve Metal Teknolojileri
BARIŞ KURT Arş. Gör. Eğitim Fakültesi
GÜLTEN ÇETİNTAŞ Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
CENGİZ TAŞKIRAN Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ŞAKİR ÇETİN Öğr. Gör. Özel Kalem Müdürlüğü
SELÇUK SAĞIR Doç. Dr. Fizik
ŞÜKRÜ BİLİCİ Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
SERAP KIZILKAYA Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
SERPİL DURĞUN Doç. Dr. Felsefe
MUAZ SEYDAOĞLU Doç. Dr. Matematik
MEHMET ŞİRİN ÇETİN Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
MUHSİN İNCESU Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
MEHMET GÜL Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
MEHMET RUZİBAKİ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
AHMET DÜNDAR Dr. Öğretim Üyesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
FUAT KORKMAZER Doç. Dr. Sağlık Yönetimi
ÖMER ARSLAN Dr. Öğretim Üyesi Makina Mühendisliği
HASAN TASALI Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
HÜSEYİN KOÇ Doç. Dr. Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
ÖMER TUNA Öğr. Gör. Ulaştırma Hizmetleri
MUAMMER ÖZDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Tarih
RUKİYE SATILMIŞ Dr. Öğretim Üyesi Sosyoloji
AHMET SAVCI Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
ADEM ŞEHİTOĞLU Öğr. Gör. Eğitim Fakültesi
MEHMET ALİ YILDIZ Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
OSMAN ERDAL ŞAHİN Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
İRŞAD SAMİ YUCA Doç. Dr. Tarih
TALAT KÖRPINAR Prof. Dr. Matematik
HALİM GÜNER Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
ÖNDER TİLCİ Arş. Gör. Felsefe
ADEM LÖK Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
AYŞEGÜL HERDİLİ Öğr. Gör. ERASMUS
KAMİLE ÇİFTCİ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
KENAN DEMİREL Arş. Gör. Tarih
FIRAT KURT Doç. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
HARUN ÖNLÜ Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
MUHAMMED BURAK GÜLER Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
FIRAT TAŞ Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
FERYAT ALKAN Öğr. Gör. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
MEHMET ZAHIR ŞENSOY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET İĞDİ Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
HASAN ALİ AYGÖR Dr. Öğretim Üyesi Fizik
MUSTAFA ÖNDER ŞEKEROĞLU Doç. Dr. Spor Yöneticiliği
MEVLÜT GÖL Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
GÜNEŞ MUTLU AVİNÇ Arş. Gör. Mimarlık
NEVİN TURAN ÖZEK Doç. Dr. Kimya
BURHAN ATSIZ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
SALİH ÖZER Doç. Dr. Makina Mühendisliği
MUHAMMET YÜCEL Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
AYŞE TAN Dr. Öğretim Üyesi Gıda İşleme
AKIN ÖZKAN Dr. Öğretim Üyesi İşletme
AYŞE GÜL SOYDAN GÜRDAL Arş. Gör. Şehir ve Bölge Planlama
EKREM ALMAZ Prof. Dr. Fizik
ÖZKAN SAATÇİOĞLU Arş. Gör. Eğitim Bilimleri Bölümü
FURKAN ASYA Arş. Gör. Doğu Dilleri ve Edebiyatı
BUŞRA TAŞKAN Arş. Gör. Makina Mühendisliği
SELAMİ ÖZKAN Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
SELÇUK BAZARCI Arş. Gör. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
RECEP İNCİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
VİLDAN BURKAZ Arş. Gör. Felsefe
VEDAT ALMALI Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ABDULSAMET GÜNEK Dr. Öğretim Üyesi Gazetecilik
BÜŞRANUR ÖZALPER Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
FERHAT UYSAL Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
NURI KORHAN Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
RIDVAN SAİTOĞLU Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
OSMAN MATPAN Öğr. Gör. Rektörlük
DOĞAN ÖZLÜK Arş. Gör. Eğitim Bilimleri Bölümü
ABDULHAMİT KARADEMİR Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
ALİ FUAD YASUL Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
FUAT ELKONCA Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
HAYDAR TOKER Arş. Gör. Radyo-Televizyon ve Sinema
ASİM MANTARCI Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
HALİL İBRAHİM UZUN Dr. Öğretim Üyesi Gıda Mühendisliği
ŞEFİKA SÜMEYYE ÇAM Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
KENAN BULDURUN Doç. Dr. Merkezi Laboratuar
NEJLA ATABEY Doç. Dr. Temel Eğitim
SERVET ŞENGÜL Dr. Öğretim Üyesi Türk Dili ve Edebiyatı
İSKENDER DÖLEK Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
KADER GÜZEL Arş. Gör. ERASMUS
MUSTAFA ERTÜRK SÖYLEMEZ Arş. Gör. Makina Mühendisliği
YAVUZ KOTAN Arş. Gör. Radyo-Televizyon ve Sinema
NEVZAT ANUK Arş. Gör. Kürt Dili ve Edebiyatı
AHMET SAZAK Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
HİDAYET KARA Doç. Dr. Tarih
HACER DOLANBAY Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
VEYSEL ERGÜÇ Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ZEKERIYA RENÇBER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDURRAHMAN DENKTAŞ Arş. Gör. Felsefe
HATİCE ERDEM Dr. Öğretim Üyesi Gıda Mühendisliği
ABDULLAH DOĞAN Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
CEREN AĞIN GÖZÜKIZIL Arş. Gör. Şehir ve Bölge Planlama
KÜBRA KOÇ Arş. Gör. Psikoloji
BÜLENT UĞUR KOCA Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
HÜSEYİN İŞLEK Arş. Gör. İktisat
VEYSEL EMİR EKE Dr. Öğretim Üyesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
FETHULLAH ÇİFTÇİ Dr. Öğretim Üyesi Pazarlama ve Reklamcılık
MUHAMMED AHMET DEMİRTAŞ Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
HÜLYA HANOĞLU ORAL Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
ERMAN ÖZPOLAT Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ÜMMÜ GÜLSÜM SÖYLEMEZ Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
İBRAHİM YILDIZ Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
SEMİH GEZER Arş. Gör. Kürt Dili ve Edebiyatı
GÖKHAN DEMİREL Dr. Öğretim Üyesi Radyo-Televizyon ve Sinema
MEHMET TÜRKMEN Prof. Dr. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
RIDVAN CEM DEMİRKOL Dr. Öğretim Üyesi Matematik
GÖKHAN TOPLUK Arş. Gör. İşletme
MEHMET ÖZALPER Doç. Dr. Tarih
KENAN KOÇ Arş. Gör. İktisat
ARİF KARADAĞ Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
SELMAN ASLAN Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
İZZET GÜLAÇAR Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
YUNUS ANTER Dr. Öğretim Üyesi Sosyoloji
KENAN YILDIRIM Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
TAHA ETEM Arş. Gör. Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ERTUĞRUL CESUR Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
ABDULKADIR GÜNGÖR Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MELİK TAŞ Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
CAHİT KARAALP Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri
ABDULSAMED KAYA Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
FİLİZ ALTIPARMAK ERCAN Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
SEZGİN GÜLER Bilgisayar İşletmeni Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
SADRETTİN BUĞDA Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
BURCU KÜÇÜKOĞLU DOĞAN Arş. Gör. Makina Mühendisliği
SÜLEYMAN GELERİ Öğr. Gör. Sosyal Hizmet ve Danışmanlık
BÜNYAMİN BAZYEL Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
İLYAS SAYIM Arş. Gör. Kürt Dili ve Edebiyatı
FATİH BOZKURT Arş. Gör. Gıda Mühendisliği
NEVZAT EMİNOĞLU Öğr. Gör. Kürt Dili ve Edebiyatı
ZEYNEP KANTARCI BİNGÖL Dr. Öğretim Üyesi Felsefe
ÖZER KURT Dr. Öğretim Üyesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri
YAVUZ ARSLAN Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
SERDAR DİK Öğr. Gör. Tasarım
MEHMET MURAT TURHAN Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
EMİNE BEYAZ Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
RUKİYE IŞIK AYDIN Arş. Gör. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
ESEN DİNÇER Öğr. Gör. Yok
GÖKHAN BAYRAK Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
ŞİRİN GÜL Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
HÜLYA KAYA HASDEMİR Dr. Öğretim Üyesi Tarih
İRFAN BAYTAR Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
MUSTAFA MEZDEĞİ Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
MEHMET EMİN PURÇAK Dr. Öğretim Üyesi Kürt Dili ve Edebiyatı
NEVZAT ERDOĞAN Öğr. Gör. Sosyal Hizmet ve Danışmanlık
SADİYE AKAN Arş. Gör. Gıda Mühendisliği
ŞAHİNER GÜLER Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
MEHMET AKİF İNCİ Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
ÖZGÜR YEŞİLYURT Dr. Öğretim Üyesi Sosyal Hizmet
SAIT ÖZKAHRAMAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYHAN TEK Doç. Dr. Kürt Dili ve Edebiyatı
MURAT ERGİNYÜREK Öğr. Gör. Muhasebe ve Vergi Bölümü
ABDULLAH GERÇEK Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
CANSER KARDAŞ Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
GÜLÜMSER DURHAN Doç. Dr. Felsefe
SELAHATTİN ASLAN Öğr. Gör. İslami İlimler Fakültesi
ŞEYMA YEŞİLYAYLA Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
ASLIHAN YENİÇERİ ALTINTAŞ Arş. Gör. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
MUHAMMED ALİ KOŞAN Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
MESUT YİĞİT Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
ELİF ÖZDİL DEMİREL Öğr. Gör. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
MURAT DEMİR Dr. Öğretim Üyesi Yazılım Mühendisliği
EMİR FERİDUN ÇALIŞKAN Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
SEYİTHAN HAS Öğr. Gör. Eğitim Fakültesi
YAVUZ GÜLER Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
ATİKE YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi Engelliler için Egzersiz ve Spor
CİHAN ALPTEKİN Öğr. Gör. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
BİLAL COŞKUN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NECMETTİN ÇİFTCİ Dr. Öğretim Üyesi Hemşirelik
MEHMET DEMİREL Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
KÜBRA GÜL Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
MEHMET LATİF CANDEMİR Öğr. Gör. Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
FERHAT ÇİFTÇİ Dr. Öğretim Üyesi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
AHMET ÇİÇEK Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
NECİP DÜNDAR Dr. Öğretim Üyesi İktisat
METİN KARABURUN Öğr. Gör. Pazarlama ve Reklamcılık
MURAT ERDEN Hizmetli Uygulamalı Bilimler Fakültesi
SEFA IŞIK Öğr. Gör. Gıda İşleme
ŞERAFETTİN YENER Öğr. Gör. Muhasebe ve Vergi Bölümü
AYŞE ÇİFTÇİ Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
MUHAMMED CANPOLAT Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ADEM UYSAL Dr. Öğretim Üyesi İşletme
ÇAĞRI ŞAHİN Arş. Gör. Yazılım Mühendisliği
MURAT ARGIŞ Arş. Gör. Psikoloji
SEMİHA YENİŞEHİR Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
HULUSİ EREN Dr. Öğretim Üyesi Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
VEYSEL YUSUF ÇAMBAY Arş. Gör. Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
KEMAL YARAN Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
MEDAN POLAT Şef İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZAFER ÇİL Dr. Öğretim Üyesi Tarih
SEDAT OKUT Öğr. Gör. Spor Bilimleri Fakültesi
ABDULKADİR ÖZNÜLÜER Öğr. Gör. El Sanatları
MUSTAFA FAHRİ MİRHANOĞULLARI Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
AYLİN SİNEM GÜLTAÇ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
ZEYDİN PALA Doç. Dr. Yazılım Mühendisliği
DEMET DENİZ YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
AYHAN BİLMEZ Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
BİROL YETİM Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
MEHMET FURKAN ŞAHİN Öğr. Gör. Spor Bilimleri Fakültesi
FURKAN ÇELEBİ Arş. Gör. İslam Tarihi ve Sanatları
SEMA ŞİMŞEK EKE Arş. Gör. İngiliz Dili ve Edebiyatı
OKAN TÜRK Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
SÜLEYMAN YILDIZ Öğr. Gör. Elektrik ve Enerji
ZELİHA KÖRPINAR Doç. Dr. İşletme
CELALEDDİN ERTEN Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
ARİF KAYA Enstitü Sekreteri Sosyal Bilimler Enstitüsü
EJDER ULUTAŞ Doç. Dr. Sosyoloji
ÖMER KAYNAR Doç. Dr. Antrenörlük Eğitimi
SERHAT ARAS TUNA Dr. Öğretim Üyesi Tarih
RESUL SÖNMEZ Teknisyen Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
YAVUZ ERDEM AKKUŞCİ Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
MESUT YILMAZ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
MUSA SUİÇER Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
SEMRA KİYE Arş. Gör. Eğitim Bilimleri Bölümü
ABDULLAH DEMİR Öğr. Gör. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
AHMET BATTAL Dr. Öğretim Üyesi Temel Eğitim
YILMAZ MUTLU Doç. Dr. Matematik ve Fen Bilimleri
UĞUR ARCAGÖK Arş. Gör. İşletme
NİHAT PARLAK Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
CÜNEYD POLAT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SÜMEYRA CEYHAN Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
FURKAN ŞAHİNBAŞ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
RAHMİ SAYLIK Doç. Dr. Psikoloji
TECELİ KARASU Doç. Dr. Felsefe ve Din Bilimleri
MUAZEZ DEMİR Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
MEHMET KARAMAN Doç. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
ŞENOL DEMİRCİ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
ÇERKEZ AĞAYEVA Prof. Dr. İktisat
MAHMUT ÖNER Bilgisayar İşletmeni Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ERGİN DEMİR Memur Eğitim Fakültesi
YUSUF AYDIN Dr. Öğretim Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri
AZİZ DENGİZ Arş. Gör. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
ZAFER ÇELİK Tekniker İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UĞUR DİNÇ Bilgisayar İşletmeni ÖSYM Muş/Merkez Sınav Koordinatörlüğü
İLYAS ASLAN Yüksekokul Sekreteri Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
EMİNE ASLAN Dr. Öğretim Üyesi Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
HİKMET TUTAR Dr. Öğretim Üyesi Ulaştırma Hizmetleri
MUSTAFA GÜLSÜN Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri
MEHMET ŞENER Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
ERHAN KARADAĞ Öğr. Gör. El Sanatları
HAKAN BAYRAM Bilgisayar İşletmeni Fen Edebiyat Fakültesi
MEHMET ORAN Mali Hizmetler Uzmanı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
İMREN BAPLİ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
ABDULLAH ARCA Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
FARUK YILMAZ Arş. Gör. Sağlık Yönetimi
FATMA CUMHUR Dr. Öğretim Üyesi Matematik ve Fen Bilimleri
İHSAN SÖYLEMEZ Öğr. Gör. Elektronik ve Otomasyon
MİRZE DEDEBEY Öğr. Gör. Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri
NEJDET SEZGİN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
TALİP TUĞRUL Öğr. Gör. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
RECEP YILMAZ Dr. Öğretim Üyesi İslam Tarihi ve Sanatları
MEHMET BAŞARAN Arş. Gör. Temel Eğitim
AHMET ÖZDEMİR Şoför İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MELİH ÇETİN Memur Spor Bilimleri Fakültesi
TURGAY KABACAN Öğr. Gör. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
NECATİ SARCAN Öğr. Gör. Rektörlük
YALÇIN DİCLE Dr. Öğretim Üyesi Beslenme ve Diyetetik
YAKUP ARTUN Arş. Gör. Makina Mühendisliği
SEDAT KARAKAYA Dr. Öğretim Üyesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
SEDAT KARDAŞ Doç. Dr. Türk Dili ve Edebiyatı
ŞEYMA ÖNLÜ Dr. Öğretim Üyesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
MAHMUD GAVSANİ Dr. Öğretim Üyesi Temel İslam Bilimleri
RIFAT MURAT ERTAŞ Öğr. Gör. Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı
ESRA DEMİR ÖZTÜRK Doç. Dr. Temel Eğitim
METİN KARAYOL Dr. Öğretim Üyesi Spor Yöneticiliği
FETHI AHMET POLAT Prof. Dr. Temel İslam Bilimleri
GİZEM HAZAN AKÇAY Arş. Gör. Makina Mühendisliği
ARDA DİNÇER Arş. Gör. Temel İslam Bilimleri
MEHMET EŞREF ALKIŞ Dr. Öğretim Üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği
HATİP ERDOĞMUŞ Öğr. Gör. Yok
RAMAZAN ŞAMİL TATIK Doç. Dr. Eğitim Bilimleri Bölümü
YELDA KALE Öğr. Gör. Finans Bankacılık ve Sigortacılık
SEMİH UÇAR Öğr. Gör. Eğitim Fakültesi
EYYUP DAĞ Öğr. Gör. Konukevi
PINAR SÜT GÜNGÖR Dr. Öğretim Üyesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
MUHAMMED FATİH SAYIR Dr. Öğretim Üyesi ERASMUS
SEYFETTİN ALAN Arş. Gör. Matematik ve Fen Bilimleri
YAŞAR KARADAĞ Prof. Dr. Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
SERDAR CAFER KARAKAYA Yüksekokul Sekreteri Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
ERCAN BURSAL Prof. Dr. Hemşirelik
HAKAN ÖSNA Memur Personel Daire Başkanlığı
RUKEN EKİCİ BABA Memur Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi
AHMET AYKAN Dr. Öğretim Üyesi Eğitim Bilimleri Bölümü
ALİ TÜRKER Doç. Dr. Antrenörlük Eğitimi
YUNUS ŞAKİROĞLU Arş. Gör. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
BILAL AKARSU Sürekli İşçi Konukevi
MAHMUT AKAR Dr. Öğretim Üyesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
BENGÜ ŞEKEROĞLU Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon Bölümü
AHMET YENİKALAYCI Dr. Öğretim Üyesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri
EMRULLAH BARUTCU Şef (Özelleştirme) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
CENGİZ CAN Öğr. Gör. Bilgisayar Teknolojileri
SEYITGÜL ARDİL Sözleşmeli Personel İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZEHRA ORUK AKMAN Arş. Gör. Felsefe ve Din Bilimleri
AYÇA KARTAL Doç. Dr. Temel Eğitim
ÜLKÜ ULUKAYA ÖTELEŞ Dr. Öğretim Üyesi Özel Eğitim
ADNAN AVCI Memur Bilimsel Araştırma Proje Komisyonu (BAP)
DERYA ŞEVLİ Öğr. Gör. Yok
UĞUR DOLU Memur Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
OSMAN FATİH YILMAZ Öğr. Gör. Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
BÜNYAMİN SARİKAYA Doç. Dr. Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler
MUSTAFA KILIÇ Arş. Gör. Türk Dili ve Edebiyatı
MUSTAFA SELEK Memur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
MUHAMMET BAŞ Arş. Gör. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
AHMED GALİP HALİDİ Dr. Öğretim Üyesi Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
AYFER KÖRKOCA Dr. Öğretim Üyesi Ebelik
CANAN GENÇALİOĞLU Öğr. Gör. Yok
MUHAMMET LEVET Arş. Gör. İşletme
FATİH MİRZE Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
YILMAZ KILAVUZ Öğr. Gör. Rektörlük
YASEMİN UTANGAÇ Memur Eğitim Fakültesi
MURAT KAYMAZ Öğr. Gör. Yönetim ve Organizasyon
HANDAN ASATEKİN YAZGU Arş. Gör. Hemşirelik
ALPER KARADAĞ Prof. Dr. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi
NESLİHAN YILDIZ KÜÇÜK Öğr. Gör. Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
GÖZDE ÇALIŞKAN AKIMAL Arş. Gör. Beslenme ve Diyetetik
TUBA KARACA Hizmetli İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
DİNÇER TALİ Bilgisayar İşletmeni İslami İlimler Fakültesi
ERDAL IŞIK Bilgisayar İşletmeni Personel Daire Başkanlığı
AYDOĞAN BORA Öğr. Gör. Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
TUBA FATMA KARADAĞ Dr. Öğretim Üyesi Spor Yöneticiliği
MEHMET ARİF DEMİRCİ Öğr. Gör. Sağlık Yönetimi
NURETTIN ÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BURÇAK GÜNDAL Dr. Öğretim Üyesi İktisat
ADEM KORKMAZ Dr. Öğretim Üyesi İş Sağlığı ve Güvenliği
MUHAMMED ZAHIT KAHRAMAN Dr. Öğretim Üyesi Spor Bilimleri Fakültesi
ÇIĞDEM AKAYDIN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALLAHVERDI DEMİRBİLEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET AKIN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
DEVRIM DENGİZ Sürekli İşçi Konukevi
BANU ARSLAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
METIN BAŞARAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MURAT BALKAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERHAN BİÇİÇİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NEDIM SARIÇAYIR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAYBULLAH BİÇİÇİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KENAN BOZYEL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEBAHATTIN CENGİZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HASAN CEYLAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALI RIZA ÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FATIH ÇİFTÇİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
RAHMI DAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BILAL DEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HAMDULLAH DEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SÜLEYMAN TÜRK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ABDULKERIM UÇAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FARUK ULAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET ŞIRIN ÜNİVAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ORHAN AKBAL Kütüphaneci Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
MARAŞ AKTAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÇETIN AKSU Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SIBEL ŞAVLUK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERHAN SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UMUT ACAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZAFER SÖNMEZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALPER SALTIK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET HALIT SARIKAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FEHMI SEVEN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SINAN SOSAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AMIL TAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ALI GALIP YALÇİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET YAŞAR YEGİT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
BILAL YILDIRIM Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERGÜN YILDIRIM Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FATIH YILDIZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEDAT BOZARI Doç. Dr. Moleküler Biyoloji ve Genetik
SAVAŞ SÜZME Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AHMET ZAŞİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞERAFETTIN ÇİÇEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYDIN SÖĞÜT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FAHRI COŞKUN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
HASAN ZEREN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KUTBETTIN TEKİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MUHAMMED SABAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET FESIH AKARSU Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
OSMAN YILMAZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEVDA TAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YASIN ÇITANAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NAIM YILMAZ Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
GÖKBEN BAHÇIVAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ŞÜKRÜYE KALIR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FESIH AKYOL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
AYTAÇ ALKAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
GÜLESER ÖZBEK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET SAIT HARDAL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
RAMAZAN BAŞAK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SONGÜL DİGER Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EYYÜP ÖZDEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YETER DEMİRTAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEYFETTIN EMİRKULU Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FESIH FİDAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
NURULLAH FİDAN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
İSMAIL GÜNDAR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEVIM KAYA Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ERGÜN KOÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YALÇIN KOÇ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YUSUF ZIYA KORKMAZ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CEYHUN MANĞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET MANĞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERHAT MİRZE Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
UMUT ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YASIN ÖZBEY Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET SALIH ÖZDEMİR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
SEDAT ÖZDİLLİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ÖMER ERCAN YAMLI Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EKREM ÖZÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YAVUZ BALİ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
FERIT TEMURÇİN Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET FATIH ÇELİK Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MEHMET ŞERIF KARDAŞ Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
YILMAZ POLAT Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
CÜNEYT SARIÇAYIR Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
ZIVER SAYGI Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
MAHMUT PALA Sürekli İşçi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
CÜNEYT KISAYOL Sürekli İşçi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
EMINE SÜRÜM Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
HATICE TOSUN Sürekli İşçi Özel Kalem Müdürlüğü
GÖKHAN KESKİNTAŞ Arş. Gör. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
CENGİZ ALMAZ Öğr. Gör. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
İHSAN TUĞAL Dr. Öğretim Üyesi Yazılım Mühendisliği